سابلیمینال جذب پول غیر منتظره –

محققا برای اینکه بدونن اونا صداها رو به صورت ناخودآگاه درک میکنن یا نه، از اونا خواستن که محرکها (پیام ها) رو حدس بزنن. خوش به حالت آقا سپهر که اینقدر زود باوری، اون افرادی که میشناسی از کجا مطمئنی که بهت راست میگن؟ یک مثال که نشان میدهد چگونه محرکهای سوپرلیمینال رفتار ما را از طریق ادراک آگاهانه تحتتاثیر قرار میدهند، آزمایش شراب آلمانی و شراب فرانسوی است.

من ثروتی از انرژی و خلاقیت دارم. ثروتی از خلاقیت درون من جریان دارد. زندگی بامزه، آسان و مملو از ثروت است. که به نوبه خود عملکرد شما در جهان و کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد. در هر قدم، فرصتی فوق العاده برای من ظاهر میشود. درخت جواهرات که سنگهایی مانند یاقوت بنفش، کریستال لیمویی، مرجان، مروارید یا عقیق در آن کار شده است نیز بهعنوان جذبکنندهی ثروت شناخته میشود.

باعث میشود تا اراده و خواست خداوند رو اراده و خواست خود بدانید و در نهایت شما رو بسوی یک رضایت جسمی و احساسی و ذهنی هدایت می نماید. من همیشه در خودم، زندگیام و پیرامونم ثروت مییابم. من لایق بهترینها هستم و آنها به سمت من میآیند. من دارای پتانسیل بیاندازهای هستم. احتمالات برای من بیپایان هستند. جهان تمام نیازهای من برای خواستههایم را فراهم میکند.

16. جهان تمام نیازهای من برای خواستههایم را فراهم میکند. مانند یک آهنربای بزرگ تمامی خواستههایم را به شکل ثروتی عظیم به سمت خود جذب میکنم. 17. افراد سختکوش و با استعداد را جذب میکنم. در نتیجه در این حالت سایت شما به یکی از سایت های مطرح تبدیل می شود که افراد زیادی به دنبال تبلیغ در آن هستند. دکتر لوید اچ. سیلورمن، روانشناس دانشگاه نیویورک، در یک تحقیق، ۴۰ گروه افراد سیگاری را مورد مطالعه قرار داد. فایل های پیام سابلیمینال به گونه ای تهیه شده اند که به راحتی می توانید در زمان های مختلف به آنها گوش دهید و تأثیرات زندگی خود را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید