سابلیمینال جذب ثروت (جذب ثروت سریع) + دانلود رایگان

یعنی پیش از آنکه ذهن هشیار از آنها بپرسد شما که هستید و اینجا چه می کنید آنها وارد ذهن می شوند و درست در قسمت باورها می نشینند. خب به نظر شما این چهارنفر چه راز مشترکی میتونند داشته باشند؟ با حضور در دوره آنلاین، مجازی و یا حضوری MBA PLUS دکتر امیرحسین مظاهری سیف میتوانید به تمام سوالاتی که از ذهنتون میگذرد و نمیدانید باید از کجا شروع کنید، پاسخ دهید.

بدانید که در مسیری که پیش روی شماست تنها نیستید. اگر روی چیزهایی که خواستارش هستید تمرکز کنید، در این صورت تکانهای در پشت این افکار ایجاد میکنید. فایل های سابلیمینال مسیج فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند.

مرکز به طور متوسط برای هر 8 دانشآموزی که به عضویت مرکز پذیرفته می شوند، از میان دانشجویان کارآزموده و مجرب خود، یک نفر را به عنوان رابط و راهنما در نظر میگیرد. به نظر من مخصوصا برای زبان فارسی چیزایی که دارن بعضی از سایت ها ارائه میدن یک سری فایل بی ارزش و بی تاثیر هست و قصدشون فقط سودجویی از این طریق هست . این واحد یک کار ویژه نیز دارد و آن هم مدیریت داخلی مجموعه است. این چند نفر مسئولیت حقوقی ندارند و به صورت عملیاتی وقت گذاری نمی کنند بلکه در مرحلهی طرح و ایده و فکر به مجموعه یاری میرسانند.

10. من تمام چیزهایی که برای رسیدن به هدفم لازم دارم را دارا هستم. این بدین معنا میباشد که مطابق قانون جذب شما احتمالا با از دست دادن فرد مورد علاقهتان مشکلی دارید، در این شرایط داشتن رابطه با شخصی که شما میخواهید برایتان سخت خواهد شد. مشکلاتی که به هر علت توسط راهنمای گروه قابل حل نباشد به کمسیون مشاورهی مرکز که متشکل از مشاورین متخصص و افراد کارآزموده است ارجاع و در آنجا مورد بررسی و پیگیری قرار میگیرد. در طول بیست سال فعالیت، تاکنون بیش از 14000 مورد مشاوره در زمینههای گوناگون از جمله تحصیلی، ازدواج، خانواده، شغلی، اعتقادی و فردی به اعضای دانشآموز، دانشجو و خانوادههای آنها ارائه شده است.

مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید. ساعات بعداز ظهر، پنجشنبه و جمعه که اغلب هم با کارها و برنامههای بسیاری تلاقی میکند. مرکز مدرس اغلب ساعات محدودی از متربیان را در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید