سابلیمینال جذب ثروت (جذب ثروت سریع) + دانلود رایگان

۱۵- بعد از تمام شدن چهل روز و تا قبل از اینکه محتوای صندوق را داخل آب روان بریزیم، نامهها را در کجا نگهداری کنیم؟ ۱۴- آیا بعد از پایان ۴۰ روز، میتوانیم نامهها را سطل زباله بیاندازیم؟ دوست خوبم، از آنجا که تمام اجزای هستی دارای شعوری متعالی هستند، بایستی بعد از پایان چهل روز، «نامههای درخواستهایمان» را در آب روان بیاندازیم و نامههای مربوط به «ترسها و نگرانیهایمان» را بسوزانیم. در این صورت اگر بعد از یک دوره چهل روزه به خواسته خود نرسیدیم یا نگرانی و ترسمان برطرف نشد، چه کار باید کنیم؟ در بند دوم: پیشاپیش، بابت انجام آن خواسته و برآورده شدن آن آرزو شکرگزاری میکنیم و در بند سوم: احساسی که بعد از رسیدن به آن آرزو در ما زنده میشود را مینویسیم.

در بند اول: اصل خواسته یا نگرانی خود را به طور دقیق مینویسیم. خیر، فقط لازم است سه اصل مهم که برای نوشتن نامههای صندوق توکل ذکر شده است را رعایت کنیم. ۱۰- اگر در نوشتن نامههای صندوق توکل وقفهای بوجود آمد، آیا لازم است که نوشتن را از روز اول سر بگیریم؟

اگر تا پایان یک دوره چهل روزه به خواسته خود نرسیدید، یک دوره چهل روزه دیگر، نوشتن نامهها را ادامه دهید. ۸- آیا ممکن است به بعضی از خواستهها و اهداف خود در یک دوره چهل روزه نرسیم؟ افرادی که در زندگی تلاش میکنند تا سریعتر از حد تصور به اهداف مالی خود دست پیدا کنند مخاطبان اصلی این کتاب هستند.

فقط کافیست تا پای خود را به پاساژ حشمت بگذاید، آنگاه او به شما کمک میکند تا کلی پول در بیاورید. هوش یکی از توانایی های ذهنی است و در بر دارنده قابلیتهای متنوعی همچون استدلال، برنامهریزی، حل مساله ،تفکر انتزاعی، استفاده از زبان و یادگیری میباشد. ۹- آیا میتوان برای چندین مورد (به طور همزمان) از صندوق توکل استفاده کرد؟

بله، میتوانید برای چند خواسته، آرزو، رفع نگرانی و ترسهای خود، به طور همزمان از این تکنیک استفاده کنید. خب، الان میدونین چطور از سابلیمینال استفاده کنین. در مورد فایل خود هیپنوتیزمی یا سابلیمینال اونچه بیش از همه اهمیت داره متنی است که القا می شه. 26. من همیشه چیزهای عالی را تجربه می کنم. سلام جناب دکتر بهشتی عزیزممنونم بخاطر پاسخگویی خوب و دقیق تان.من چون سه تا مشکل دارم یعنی باید هر روز سه تا سابلیمینال گوش کنم .تداخلی پیش نمیاد .بهترین و موئثر ترین روش گوش دادن سه سابلیمینال چطوری هست؟ سابلیمینال ها فایل های صوتی، تصویری و محرک هایی هستند که مانند هیبنوتیزم بر روی انسان اثر میگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید