سابلیمینال جذب ثروت (جذب ثروت سریع) + دانلود رایگان

اگر دیگران پول خوبی به دست آوردهاند، شما هم میتوانید. وقتی میزان پول و مشتری بینهایت باشد، یعنی تمامی نداشته باشد، همهکسانی که در آن صنف هستند میتوانند ثروتمند شوند. در دین هم این جمله زیبا تأییدکننده این موضوع است: یداللّه مع الجماعه ، یعنی دست خداوند با جماعت است.

این اقدام و عمل همان اعمال ذهنی و بعد فیزیکی در قانون جذب است که گفتیم اگر مثبت باشد، انعکاسی مثبت و چنانکه منفی باشد انعکاس منفی آن را در زندگی خود خواهیم دید. در همان شب مسیر آموزش این مبحث را پیش خود مرور کردم و کار را شروع کردم. ایده این بود که من کار تدریس را شروع کنم! خیلیها وقتی میخواهند کاری را شروع کنند که دیگران مشابه آن را انجام دادهاند، باور محدودکننده عدم فراوانی سراغ آنها میآید و این جمله بسیار رایج را میگویند: “دست زیاد شده است”. روی این باور فراوانی بسیار زیاد کارکنید.

برای مثال شخصی که عمیقا باور دارد انسانی فقیر است، هر چه قدر هم به صورت پنهانی دریافت کند که تو انسانی ثروتمند هستی و … ذهن او این پیام های رو اصطلاحا فیلتر خواهد کرد و عملا پردازشی صورت نمی گیرد و بی اثر خواهد بود.این عبارت ها انواع بسیارزیاد و همچینین نکات بسیار زیدی دارند که اگر به علم NLP مسلط باشی، به راحتی می توانی تشخیص بدی چگونه پیام هایی ایجاد کنی، که بر ذهن ناخودآگاه خودت موثر باشند. برای مثال پیام های نقل قولی یا داستان های پنهانی را ذهن راحت تر می پذیرد. مثلا در عبارت “می خوام بدانم بعد از ترک سیگار زندگیت چقدر زیبا تر خواهد بود؟

این جمله، ایدهای بود که خداوند برای من در نظر گرفته بود و از طریق آقای محمد افلاکی به من رسید. نحوه فنی کار را هم که آقای محمد افلاکی به من آموزش دادند و حمایت زیادی کردند تا کانال تلگرامی من رشد کند و بتوانم محتوای عالی آموزشی رایگان و پولی تولید کنم.

در یک روز بهاری با دوستم آقای محمد افلاکی در حال رانندگی در جادههای زیبای استان چهارمحال و بختیاری بودیم و من به او گفتم من اطلاعات زیادی درزمینهٔ مسائل جنسی دارم و ایکاش میشد به جوانان کشور کمک کنم. من با تلاش و تهیه چند تا از ساب های شما تونستم تغییرات چشمگیری توی زندگیم ایجاد کنم. بله.مقالات و برسی های گوناگونی پیرامون این مطلب انجام شده.امروزه در کشورهای پیشرفته در مسائل مختلف از سابلیمینال استفاده میکنند. تعاریف متفاوتی در زمینه سابلیمینال وجود دارد اما بهطور کلی میتوان گفت که به محرکهایی که زیر آستانه آگاهی انسان هستند «Subliminal» گفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید