سابلیمینال جذب ثروت (جذب ثروت سریع) + دانلود رایگان

برای استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل میشود. نکته 6: در صورتی که در حین گوش دادن به فایل ها خواب آلوده می شوید بهتر است در زمان رانندگی آنها را گوش نکنید.

با گوش دادن به هر سابلیمینال برای تغییرات مثبت از درون آماده باشید. با این کار باورهای محدود کنندهات را میشکنید و خودتان را برای باورهای جدید و مثبت آماده میکنید. ایده های کسب درآمد و ثروت را با خود داشته باشید. سابلیمینال مسیج، بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس ارزشمندی است! من فکر می کردم چند تلقین ساده داخل فایل بزارم کافیه اما ظاهرا این مقاومت و مکانیزم دفاعی که دکتر گفت نمی زاره تلقین ها اثر داشته باشن. برای ساخت پیام های سابلیمینال صوتی لازم است ابتدا یک فایل از عبارت های تاکیدی درست کنید.

امید است با مطالعات این چنینی در زمینه های افزایش قدرت ذهن، بازدهی مناسبی دریافت کرده و مشخصا مثل هدف این مقاله، به پول زیادی برسید. و در ابتدا برای کار کردن روی ذهنتان باید الگوهایی منفی که در کودکی در مورد پول و ثروت در ذهن شما شکل گرفته است را اصلاح و تقویت نمایید. پس از آن، برای مدت کوتاه دو ماه به رسانه ها بگردید و آنها را بشنوید و ببینید، و سپس متوجه انرژی منفی آنها خواهید شد، که چگونه بر زندگی شما تأثیر گذاشته اند.

پس باید الگوهای ذهنی مربوط به ثروت و فراوانی و موفقیت را در خودتان تقویت کنید. در روش سابلیمینال مسیج ، جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان میشود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب میشود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد. ۹ – به مدت شصت روز از رسانه ها و اطلاعات آن دور باشید، به آرامش و اعتقادات محکم خواهید رسید. حدود ۹۵% از کل رفتار های ما توسط ذهن ناخودآگاه ما کنترل می شود و دستاورد ها و زندگی ما نتیجه رفتار ها و اعمال ما است.

دیدگاهتان را بنویسید