سؤالات متداول درباره سابلیمینال مسیج و امواج مغزی

“برنامه ریزی مجدد داخلی ذهن یک راز ناشناخته است، ما احتمالاً فقط سطحی از مغزمان را درک کرده ایم که قابل درک است “. با توجه به اینکه ذهن خودآگاه ما نمیتواند این عبارات را به درستی درک و بررسی کند؛ پس نمیتواند از ورود آنها به ضمیر ناخودآگاه جلوگیری کند و به این صورت این عبارات میتوانند به ضمیر ناخودآگاه ما تلقین شوند.

اما اگرچه ذهن آگاه مطمئناً کاربردهای خود را دارد، اما در کارهایی که می تواند به تنهایی انجام دهد بسیار محدود است. همچنین میتوان تبلیغات را یکی از مهمترین کاربردهای سابلیمینال در جامعهی مدرن امروزی به شمار آورد. تنها وقتی به فایل های صوتی سابلیمینال گوش بدید که مشغول کارهای خطرناک مثل رانندگی و کار کردن با دستگاه های سنگین نباشید. از اونجا که گوش کردن به اونها نیازی به توجه کردن شما به فایل صوتی نداره بنابراین هر وقت دوست داشتید میتونید بهشون گوش بدید. او درباره این که چقدر زمان می برد تا نتیجه را ببینیم، می گوید: «این بستگی به فرد و ذهنش دارد.

با معاینهی او متوجه شدن دارای رحم عفونی است . تحقیقات نشان داده است که وقتی کلمات مرتبط با تشنگی به صورت ناخودآگاه به افراد تشنه ارائه میشد، بعداً بیشتر نوشیدنی مینوشیدند. به طوری که حدسهای مخاطبا در مورد پیامها درستتر از حدسهای بر اساس شانس بود! این را هم بگویم که ساب های ما، ساخت خودمان و فارسی است و بر اساس شخصیت و ویژگی های افراد فرکانس گذاری می شود و مخصوص هر فرد است.

ذهن خودآگاه بر اساس باور های قبلی و احساسات آن لحظه و گذشته تصمیم می گیرد که چه واکنشی نشان دهد. هر آنچه می خواهید یا آرزو دارید به آن برسید، سابلیمینال مسیج می تواند شما را با کمک ذهنی نه با هیچ تلاش اضافی حمایت کند. شما احتمالاً آن را به عنوان یک صدای داخلی تا حدودی مداوم تجربه می کنید که از آن به عنوان “من” یاد می کنید. ضمیر ناخودآگاه مانند عملکرد “خلبان خودکار” در مغز است، که به شما اجازه می دهد چندین کار را همزمان انجام دهید بدون اینکه نیاز به تمرکز بر همه آنها به طور همزمان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید