دکتر لوید اچ

به عنوان مثال، می توانید به عنوان یک استراتژیست محتوا (مدیر محتوا) و یا مدیر شبکه های اجتماعی، آزادانه مهارت های مورد نیاز در دنیای واقعی را یاد بگیرید. اگر میخواهید بعد از چند سال بینیتان را با پول پاک کنید، باید حداقل در سالهای اولیه حسابی زحمت بکشید تا تمام ریزه کاریهای کارتان را یاد بگیرید.

در حالی که در عصر اینترنت، میتوان مثلاً از طریق ایمیل بهراحتی (و با هزینۀ خیلی کمتر) با مخاطبان و مشتریان در ارتباط بود و رفتار و نحوۀ تعامل آنها را نیز تحلیل کرد و پول زیاد بدست آورد. تصمیم با شماست. داشتن حس خوب نسبت به پول و ثروتمندان اولین گام برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب است! انقدر کار سر خودتان بریزید که وقت پول خرج کردن نداشته باشید.

وقت مفیدتان را در چرخهای از کار و یادگیری بگذرانید و البته به اندازه استراحت کنید تا از کارتان زده نشوید. پول درآوردن زیاد سخت است و اگر به دنبال درآوردن پول بیشتر هستید باید زیاد کار کنید. اگر می ترسید عاشق پول باشید، چطور می خواهید آن رادر زندگی تان پدیدار کنید؟

شاید زمانی واقعاً باید پای فیل را بلند میکردی تا از زیر آن یک دلار بیرون بکشی. ولی آن زمان، اگر میخواستی با مشتریات در تماس باشی، باید مثلاً خبرنامۀ چاپی درست میکردی و پولِ پُست میدادی و آخر سر هم نمیدانستی چند نفر این خبرنامه را خواندهاند یا کدام بخشهایش برایشان جالبتر بوده است. من همیشه به دوستان عرض میکنم که :اگر کسی روشی راحت تر از گوش دادن به فایل های صوتی سابلیمینال مسیج( هیپنوتراپی پنهان) سراغ دارد، خواهش میکنم لطفا به من هم یاد بدهد!

دیدگاهتان را بنویسید