دکتر لوید اچ

ذهن ناخودآگاهتان در هر لحظه به دنبال جذب رابطه عاشقانه میباشد. این حرکت باعث میشود که ذهن ناخودآگاهتان در هر لحظه به دنبال جذب رابطه عاشقانه ایدهآل و همسر مورد علاقهتان باشد. با انجام این موارد ارتعاشات جذب پول را فعال می کنید. با این حال این کلمات به راحتی توسط ضمیر ناخودآگاه قابل تفسیر هستند و روند تغییر درونی را آغاز می کنند. سابلیمینال مسیج ( هیپنوتراپی پنهان) جذب عشق، ضمیر ناخودآگاهتان را برای جذب همسر مناسب تان برنامه ریزی کنید!

چگونه با سابلیمینال مسیج می توانید رابطه عاشقانه و همسر ایده آل تان را به زندگی تان جذب کنید؟ ۱- نمی توانید آن را تصور کنید و اصلا نمی دانید رانندگی با چنین اتومبیلی چه حسی دارد و اصلا داخل آن چه شکلی است. توجه : هرگونه کپی برداری، انتشار و یا استفاده تجاری از محصولات این سایت ممنوع بوده و شرعاً حرام است و گروه آموزشی الهی هیچگونه رضایتی از این بابت ندارد.

بنابراین می توانید از طریق به کار بردن راه های مختلف، از سایت تان کسب درآمد کنید و پول زیاد در بیاوریم. شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به فایل خریداری شده دسترسی داشته باشید. فایل سابلیمینال جذب فرد مورد نظر (جذب مرد ایده آل) نیز به همین صورت بوده و گوش دادن آن در هنگام رانندگی و یا کار با ماشین آلات توصیه نمی شود. تجسم یعنی با تمام حواس 5 گانه داشتن پول و ثروت را در ذهنتان زندگی کنید. بامبوی شما باید هشت ساقه داشته باشد، چرا که هشت قویترین عدد برای پول و ثروت است.

فایل سابلیمینال جذب فرد مورد نظر (جذب مرد ایده آل) نیز به همین صورت است. شما به هنگام گوش دادن به فایل سابلیمینال جذب فرد مورد نظر (جذب مرد ایده آل) شاهد اثرات جسمی و روانی آن خواهید بود. بعد از گوش دادن به سابلیمینال جذب رابطه عاشقانه ایده آل چه نتایجی را تجربه خواهید کرد؟ حال که متوجه شدید سابلیمینال چیست ؟

در لحظه اول یافتن همسر موردعلاقه با معیار های مورد نظر سخت به نظر می رسد، درحالی که این فرایند جذب رابطه عاشقانه ایدهآل به صورت طبیعی و اتوماتیک طی خواهد شد. بر اساس محرک های سابلیمینال، ولمن چندین شرایط را برای نتیجه گیری بر اساس این تحقیق ایجاد کرد. در اول راه ممکن است برایتان سخت باشد اما اگر تمرینات را درست انجام دهید و چندین جذب بزرگ، موفقیت شغلی، جذب نیمه گمشده و … را تجربه کنید هرگز تمرینتان را قطع نمیکنید. این یک نکته بدیهی است ولی غالبا نادیده گرفته میشود. ” سیگار را ترک کن به صورت یک دستور پنهانی آمده است یا مثلا داستان شخصی که سیگار کشید و زندگیش تباه شد می تواند موثر تر از یک پیام مستقیم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید