دکتر لوید اچ

پاسخ: بله این همان تقویت کننده نتایج می باشد. پاسخ: بله ، هر دو جنس اقا و خانم می توانند گوش دهند. به طور کلی اساس هر دو ، قدرت تلقین پذیری ذهن می باشد و همچنین تاثیراتی که بر بدن می گذارد . قانون جذب فرکانس های مغز شما را دریافت می کند و به آن ها پاسخ می دهد.

2. پیام های قابل اغماض : نشانه های صوتی با حجم کم که در منبع صوتی بلندتر مانند موسیقی درج شده اند. سادهترین روش بارگذاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) است. تحقیقات و مطالعات علمی در مورد پیام های سابلیمینال از زمانی که برای اولین بار پیام های پنهان در دهه 1950 میلادی به دست مردم شناخته شد تا به امروز به آرامی درحال بلوغ و کامل شدن است.

پیام های سابلیمینال بصورت سیگنال هایی در زیر آستانه مطلق ، ذهن هوشیار ما قرار میگیرند. همچنین انرژی های درونی برای بارداری را هم ایجاد می کند. کاربرد فایل های سابلیمینال و بیوکنزی چیست ؟ نگران نباشید هیچ کدوم از این فایل ها هیچ تغییری در رنگ چشم شما ایجاد نمی کنه. برای استفاده از قانون جذب باید مراحل آن را به خوبی انجام دهید که در این مطلب آن ها را توضیح دادیم. این سابلیمینال ها قادر خواهند بود تا تاثیراتی را عمیق و کامل و دائمی در بدن و ذهن شما، بسته به عبارات تاکیدی استفاده شده در هر ساب، ایجاد کنند.

همیشه افکار مثبت را به درون ذهن خود راه دهید. در مقابل، ناهشیار ما ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر میگذارد. افرادی که با قانون جذب موفق می شوند کاملاً به آن اعتقاد دارند ، آگاهانه و ناآگاهانه ذهن آنها در حالت توربو کار می کند و به خواسته هایشان فکر می کند.

حتی ممکن است مردان برای پیروزی در بازیهایی که شما باعث و بانی آن می شوید به هر عملی دست بزنند. درود بر شما دوست عزیز، باید علت ترس شما مشخص بشه آیا به خاطر عزت نفس پایین هست. با کمک سابلیمینال حتی می توانید جنسیت فرزند خود را مشخص کنید. قانون جذب آن ها را وارد زندگی شما می کند. با قانون جذب تمامی نگرانی ها و استرس از شما دور می شود و ذهنتان سرشار از انرژی مثبت در جهت خواسته هایتان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید