دستور العمل و نکات طلائی استفاده از سابلیمینال مسیج + سوالات متداول

اگر یک نگاه به دنیای اطرافتان بیاندازید، قادر هستید ببینید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی از خود نشان نمی دهند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. 3. همیشه پول که به دست میآورم بیشتر از پولی است که خرج میکنم.

13. من به صورت عاقلانه و بدون ترس پول خرج میکنم، زیرا میدانم منبع تامین پول بیکران و آنی است. 17. من منبع مالی دارم. 2. همیشه پول کافی دارم تا نیازهایم را تامین کنم. 11. من قدرت این را دارم که پول جذب کنم. 12. هیچ محدودیتی در میزان پولی که میتوانم کسب کنم وجود ندارد.

اقلام خراب و قدیمی را در صورت نیاز تعمیر کنید. 1. اکنون حجم زیادی از پول را ذخیره میکنم. با استفاده از انواع تکنیک های تخصصی، این جملات تاکیدی مثبت روی امواج صوتی لایه بندی شده اند.(مانند موسیقی آرامش، و یا صدای طبیعت). تحقیقات دکتر اچ. بهادر بهرامی، دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه لندن با استفاده از اسکنر های مغزی، نشان داده اند که مغز، در زمانهایی که زیاد مشغول نیست، subliminal message را جذب می کند.

شاید خیلیها متوجه وجود پیامهای سابلیمینال در لوگوی آمازون نشده باشند. مینا دادگستر، روان شناس در این باره می گوید: «پیام های سابلیمینال از نظر علمی وجود دارند. 18. هرچه بیشتر از زندگی لذت ببرم، پول بیشتری در میآورم. روی قابلیتها و مهارتهای خود کار کنید و آنها را افزایش دهید و سه ماه بعد از کار، دستمزد بیشتری درخواست کنید.

در یک آزمایش پیام پنهان چای سرد (لیپتون سرد) بر روی صفحه تلویزیون فلش زد و سپس به شرکت کنندگان پیشنهاد شد بین دو برند تجاری لیپتون سرد و رودز (Roods) گرم یکی را انتخاب کنند. درباره کتاب قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما میشود؟ 9. هرچقدر بیشتر مانند ثروتمندان زندگی کنم، ثروت بیشتری جذب مینمایم. 15. ذهن من یک آهنربای قوی برای پول و ثروت است.

دیدگاهتان را بنویسید