دستور العمل و نکات طلائی استفاده از سابلیمینال مسیج + سوالات متداول

در واقع بله محققان شواهد دیگری نیز در مورد تغییرات رفتاری یافتند، سوژهای تحت آزمایش پس از انجام آزمایشات اعتماد به نفس بالاتر در تصمیم گیری هایشان است. یعنی ممکن است شما در هفته اول این تغییرات را در خود احساس کنید اما فرد دیگر پس از گذشت چندین ماه باز هم تأثیر خاصی را حس نکند. این فعل و انفعالات باعث سنگینی و سردرد می شود و در صورت ادامه، احساس سنگینی در سر و کمی سردرد خواهید داشت!

نتایج نشان می دهد که سابلیمینال باعث بهبود پردازش تصاویر را هنگامی که بعداً محرک ها به صورت آگاهانه ارائه می شوند فراهم می کند. آنها یک آزمایش را برای تعیین اینکه آیا تصاویری که قبلاً به صورت سابلیمینال ارائه شده بودند ، بعداً باعث بهبود پردازش عصبی در هنگام ارائه اطلاعات به صورت فراتر از آگاهی می شوند انجام دادند. شاید شما به هدف آنها اعتنایی نکنید ولی این کار ناخوداگاه باعث میشود که هدف آن تبلیغ در ذهن شما حک شود.

روانشناسی علاوه بر اینکه یک دانش تخصصی است، یکی از علوم مورد علاقه عموم غیر متخصصین بوده و در فرادرس تلاش بر پوشش مطالب هر دو گروه است. خیر.فقط افرادی که به آن مشکل دچار هستند میتوانند از فایل مربوطه استفاده کنند.به هیچ عنوان افراد عادی نباید از هر سابلیمینالی استفاده کنند.آیا در زمانی که سالم هستید از دارو استفاده میکنید؟

در واقع در فایل های صوتی سابلیمینال پیام هایی به صورت پنهانی و با بهره مندی از یک تکنولوژی خاص به فرد القا می شود. ۲- برای ساخت اینگونه پیام ها همواره فرکانس را به بیشتر از محدوده شنوایی تغییر دهید نه کمتر، زیرا فایل های فروصوت برد بسیار کوتاهی داشته و اثر گذاری خوبی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید