دستور العمل و نکات طلائی استفاده از سابلیمینال مسیج + سوالات متداول

هنگامی که این تغییرات رنگ رخ می دهد، مولکول های تک نوکلئوتیدی یا (SNP) ایجاد می شود. 3. خوشحالی بیش از حد با اولین تغییرات! حالا با توجه به تعریفی که از پیام سابلیمینال کردیم، آیا می توان به عوارض سابلیمینال و تاثیر منفی آن روی ناخودآگاه بدگمان بود؟ اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید از سابلیمینال ثروت یا سابلیمنال زیبایی استفاده کنید، حتما این فایل ها را از سایتی معتبر تهیه کنید تا عوارض منفی و خطر برای ناهشیار شما نداشته باشد.

به این معنا که ضمیرناخوداگاه آن ها برای چاقی و اضافه وزن به گونه ای برنامه ریزی شده است که هیچ کدام از عوامل لاغری مانند رژیم و قرص و هیچ چیز دیگری در ذهن آن ها پایدار نباشد. یادتان باشد، اینطور نیست که مثلا اگر سابلیمینال ثروت را از یک سایت نامعتبر خریدید و بارها به آن گوش دادید و نتیجه ای ندیدید، خب مشکلی پیش نیامده است. اگر فایل سابلیمینال ثروت یا سابلیمینال زیبایی را از سایتی معتبر تهیه کرده باشید، به هیچ عنوان تک فایل نخواهند بود. تشکیل این نورونها به کمک سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست، در بدن افراد متفاوت است چراکه قدرت آنها میبایست از قدرت و بزرگی نورونهای قبلی مرتبط باپوست وسیعتر باشد.

یکی از مهمترین عوارض منفی سابلیمینال نامعتبر این است که می تواند مقاومت ناهشیار شما را افزایش دهد و به جای اینکه مثلا باعث جذب ثروت یا زیبایی شود، برعکس عمل کند. وقتی شما یک فایل سابلیمینال مثلا با عنوان سابلیمینال ثروت گوش می کنید، در ظاهر صدای یک موسیقی را می شنوید که معمولا ریتمی آرامبخش دارد. امروزه این روش شناخته شده مانند هک کردن در دنیای کامپیوتر است که معمولا به آن تروجان گفته می شود.

ممکن است یک نفر حتی با یک بار گوش دادن به ساب ها نتیجه بگیرد و دیگری چند ماه اما دوره ها، معمولا یک روزه تا هشت ماهه است. اگر به سابلیمنال های نامعتبر گوش داده اید، ابتدا باید عوارض این سابلیمینال ها را از ناهشیارتان پاک کنید. همچنین بدون توجه به این که ما چه کاری انجام می دهیم، این قسمت از ذهن ما، اطلاعات را دریافت می کند و آنها را پردازش می کند.

و اظهار نظر منفی آنها واکنش عصبی و دلزدگی شما را درپی دارد. این نوع رنگ چشم به نظر خیره کننده و تسخیر کننده یه نظر میرسد و این رنگ مانند دیگر رنگ چشم ها ارثی است که شامل بسیاری از ژن های پیچیده میباشد. و از آن جایی که چاقی و اضافه وزن زیاد بیماری های زیادی به همراه دارد؛ از این رو باید به فکر کاهش وزن و لاغری بود. هدف از این فایل ها تاثیر بر ناخودآگاه فرد با استفاده از پیام هایی است که در زیر آستانه شنوایی انسان قرار دارند، است. در این مقاله می خواهیم با بررسی مشخصات یک سابلیمینال خوب و معتبر، عوارض سابلیمینال های نامعتبر بر روی ناهشیار فرد را توضیح دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید