در صورتى که از منبع معتبر باشد از لحاظ شرعى اشکال دارد؟

بهر حال تحقیقات ثابت کرده است که مغز نمیتواند همه اطلاعات را از دست بدهد ان همه چیز را در ناخوداگاه نگه میدارد از جمله اطلاعاتی که به ما مربوط نیست در ارشیو ناخوداگاه موجود است. عصر جدید،و دنیای امروز ما دنیای سرعت است. برای اکثر مردم، پیام های پنهان تکنولوژی جدید است اما این تکنولوژی از دهه ۱۹۵۰ به صورت گسترده شناخته شده است.

با سابلیمینال پول و ثروت، ذهن خود را برای جذب پول و ثروت دوباره برنامه ریزی کنید. اگر کمی و فقط کمی عباسمنش را بشناسید و حتی فقط یک ویدیو از او دیده باشید و یا یک فایل صوتی از او گوش کرده باشید بدون شک نام عباسمنش با عبارت باوردر ذهن شماعجین شده است. اما آیا پیام های پنهانی یا سابلیمینال و فایل های خود هیپنوتیزم می تواند به تو قدرتی خداگونه بدهد و تو را به تمام رویاها و آرزوهایت برساند یا فقط یک توهم بوده و عده ای سعی می کنند از این راه کلاهبرداری کنند و پولی به جیب بزنند؟

7- آیا برای گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان استفاده از هدفون ضروری است؟ وقتی این کارها را برای چندین بار و آگاهانه تمرین می کنید آنها خود به خود تبدیل به عادت می شوند. خوشبختانه ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هشیار قابل برنامه ریزی است و تکنیک های برنامه ریزی ذهن برای همین منظور هستند و شما م یتونید کلا برنامه ی ذهنتون رو بدون تلاش سفت و سخت تغییر بدید!

سابلیمینال کاهش وزن با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد . در ان لحظه در اطراف خود، شما چیزهای بسیاری را میتوانید ببینید؛ مثلا افرادی که در پیاده رو در حال راه رفتن هستند یا مغازه ها و افرادی و برخی از اجناسی که داخل آنها هست.

دیدگاهتان را بنویسید