دانلود فایل صوتی سابلیمینال تغییر رنگ چشم رایگان

آنچه در زندگی میخواهید هرچه باشد، میخواهیدش چون دوستش دارید. شما میتوانید زندگیتان را تغییر دهید، زیرا توانایی نامحدودی دارید تا دربارهی آنچه دوست دارید فکر کنید و سخن بگویید، و بنابراین توانایی نامحدودی دارید تا تمام چیزهای خوب را به زندگیتان بیاورید! قانون جذب میگوید: “وقتی به آنچه میخواهید یا دوست دارید فکر میکنید، افکارتان مثبت است و وقتی به آنچه نمیخواهید و دوست ندارید فکر کنید، افکارتان منفی هستند. 1- شما با فکر کردن به هر چیزی می توانید آن را به سمت خود جذب کنید، حتی اگر آن ها را نخواهید.

هر روز صبح گوش می کنم. وقتی صبح از رختخواب بلند میشوید، قبل از انجام چنین عملی، فکر بلند شدن از رختخواب را داشتهاید. خود هیپنوتیزم افزایش تمرکز با ایجاد باور های جدید که به واسطه جملات تاکیدی مهندسی شده صورت میگیرد به همراه امواج ذهنی میتواند ذهن شما را آماده کند تا در اکثر شرایط از تمرکز خیلی بالایی برخوردار باشید . یک فایل صوتی که دارای امواج مغزی، به همراه سری از تاکیدات مهندسی شده که به صورت فرکانس های پایین ذهنی در آمده اند و برای ساخت باور های جدید در ناخودآگاه استفاده میشود. در روز افکار بسیاری از ذهنتان میگذرد که بار چندانی ندارند و بهحساب نمیآیند زیرا بسیاری از افکار احساسی قوی را در درونتان برنمیانگیزند.

افکار شما همان کلماتی هستند که در ذهنتان میشنوید و بلند بر زبان میآورید. با همان قدرتی که فکر و احساس میکنید قانون جذب نیز به شما پاسخ میدهد. یک فضاپیما بدون سوخت وسیلهی نقلیهای خاموش و بیحرکت است که کاری از آن برنمیآید، زیرا سوخت همان قدرتی است که فضاپیما را بلند میکند.

احساسات خوب یعنی واقعاً احساس خوبی داشته باشید، و احساس واقعاً خوب آن چیزی است که زندگی واقعاً خوب را به ارمغان میآورد. احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجانزده، مشتاق یا پرشور هستید. افکار و گفتار شما وسایل نقلیهای هستند که بدون احساسات نمیتوانند کاری از پیش ببرند؛ زیرا احساسات شما قدرت افکار و گفتارتان هستند!

برخی از مراجعین ما تماس می گیرن و فایلهای سفارشی می خوان و یک سری متنهایی هم آماده کردند ولی واقعیت اینه که متن ها اصلا استاندارد نیست. به خاطر وسواسی که دارم همیشه دنبال بهترین ها هستم و برای هر چیزی خیلی سرچ می کنم. مثلا من چند ماه هر روز با خودم تکرار کنم چشم من آبی است و منتظر باشم چشمآبی شوم! ما می دانیم هر عملی نتیجه ای معادل به دنبال دارد. با توجه به علت مشکل تون می تونه برخی از دوره های سابلمیینال براتون مناسب باشه. با جستجوی کلیدواژه سابلیمینال رایگان، بسیاری از سایت ها و سرویس های اشتراک ویدئو مثل یوتیوب و آپارات در ایران سابلیمینال هایی را به صورت رایگان (فایلهایی مثل سابلیمینال ثروت رایگان ) به افراد ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید