جهان فراوانی و جذب ثروت بی نهایت با سابلیمینال ترکیبی – ونیزان

هر وقت این جمله را به کسی میگویم، اول کمی شوکه میشود ولی بعد لبخندی از امید و رضایت روی لبانش میآید. گروهی دیگر از افراد از این امکانات، به عنوان یک روش درمانی، استفاده میکنند و از این طریق به توسعه باورهای مثبت در ذهن انسانها اقدام مینمایند. از طرف دیگر این فایلها پیامهایی دارند که تنها برای ضمیرناخودآگاه، قابل درک است. ما در سایت ذهن خلاق قصد داریم که در این مقاله به صورت مفصل راجب سابلیمنال ها بحث بکنیم که آیا سابلیمنال ها واقعیت دارد و آیا اثر گذار هستند و آیا علم این موضوع را تایید کرده است و آیا خطری ندارد و آیا کسانی بوده اند که توانسته اند از این فایل ها نتیجه بگیرند؟

سابلیمینال ها به افراد کمک می کند که تغییرات و الگو های ذهنی و جسمی مورد نیاز شخص را برنامه ریزی بکند و به مرحله اجرا در آورد. انرژی نه می تواند ایجاد شود و نه نابود میشود ، فقط انتقال می یابد. این تفاوت در فرکانس ها باعث ایجاد توهم صدای سومی می شود که در اصل یک ضرب آهنگ ریتمیک است. با شناختی که از ذهن و مقاومت ناخوداگاهی بدست آوردید حالا می دانید مرزهای ذهن خودمان مانع از ایجاد یک تحول در زندگی ما به شکل خودخواسته و ارادی است. 9. قابلیت دانلود و دسترسی به فایلها بلافاصله بعد از خرید.

وقتی ما جملات تاکیدی را تکرار می کنیم درواقع با ضمیرخودآگاه خودمان درگیر هستیم و به ضمیرناخودآگاه خودمان دسترسی کامل را نداریم. تعدادی از سابلیمینال ها از ضربات دوگوشی استفاده می کنند که یک توهم شنوایی ایجاد می کند که ناشی از گوش دادن به دو تن موسیقی با فرکانس کمی متفاوت است، یکی در هر گوش.

پیشنهاد میکنم که از دوره MBA استفاده کنید، چون هم در کسب و کار پیشرفت خواهید کرد و هم در زندگی شخصیتون موفق میشوید. هم فرکانس شدن ارتعاشات خود با ارتعاشات فراوانی و افزایش رفاه در زندگی روزانه. باید یادآور شویم که شما بایستی ذهنیت، مهارت و فعالیت های ثروت ساز را کنار هم داشته باشید. این بیراهه که ما را از رسیدن به ثروت هماهنگ دور میکند، «عشق به پول» نام دارد. به طور مثال با استفاده از سابلیمنال ها شخص می تواند اعتماد به نفس خودش را تقویت بکند و یا می تواند که انگیزه و انرژی درونی خودش را بیشتر بکند.

دیدگاهتان را بنویسید