جملات تاکیدی جذب پول و ثروت

توانایی برقراری ارتباط با زیردستان، کارمندان و همکاران از جمله اصلیترین مهارتهایی است که باید یاد بگیرد. خدایا شکرت که زندگیم سرشار از ثروت و فراوانی و شادی شده است. خدایا شکرت که ثروت و نعمتهای بی پایانت را هر روز بیش از پیش وارد زندگیم میکنی. بعد از دو هفته هم گوشی موبایل خریدم در حالی که مدنظر داشتم چند ماه آینده گوشی بخرم.

برای افزایش قد هم توصیه های دارید؟ ثروتمند شدن برای من خیلی ساده است. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام ثروت جهان را برای پیشرفت من به سمت من هدایت میکند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام این جهان فراوانی را برای پیشرفت من به سمت من هدایت میکند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام نعمت های بینهایت را به سمت من هدایت میکند. خدایا شکرت که بینهایت موقعیت و شرایط برای پول دار شدن وجود دارد. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام فرصت های کشف نشده را برای پیشرفت من به سمت من هدایت میکند.

خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام مشتری های خوب را به سمت من هدایت میکند. من ذهن میلیاردری دارم. اینکه پیام های مناسبی به ذهن فرد القا بشه که برای اون موضوع خاص مناسب و اثربخش باشن! برای این که بتوانند این کار را به خوبی انجام دهند باید محتواهای خوبی به کاربران و مخطبان هدف خود ارائه دهند. این عبارت چه نکتهای را بهضمیر ناخودآگاه میفرستند؟ کسی این خاصیت را بدست خواهد آورد که عاشق یادگیری باشد. در کمال تاسف عکسی را در این کانال دیدم که معلوم بود تبادل لینک یکی از کانالهای مستهجن است.

امروز میخوام یه سری از چیزایی رو که سالها پیش خوندم رو باهاتون در میون بذارم. من در مدار قدرت و ثروت قرار دارم. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام موقعیت های که برای پیشرفت من خوب است را به سمت من هدایت میکند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام افراد باهوش و خلاق را برای پیشرفت من به سمت من هدایت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید