جملات تاکیدی جذب پول و ثروت

• من همیشه چیزهای بزرگی را تجربه می کنم. اگر می خواهید به فقرا کمک کنید، لطفا خودتان جز آنها نباشید. از کار خود نهایت لذت را می برید چون برای خودتان کار می کنید و ایده های خود را اجرا می کنید. روانشناس با توجه به دانش تخصصی که در این زمینه دارد می تواند به طور مثال پیام های سابلیمینال ثروت را به گونه ای تهیه کند که بدون برانگیختن مقاومت ناهشیار شما را برای جذب ثروت آماده کند.

در طول دوره برای کار با برخی نرم افزارها یا خدمات سایت، نیاز به آموزش های بیشتری دارید که به صورت ویدئوهای آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. دوره آموزشی علم ثروت برای چه افرادی مناسب است ؟ سایتی دارید که پر از محصولات آموزشی ارزشمند است و سیستم شما ۲۴ ساعته در حال کار و کسب در آمد است، حتی وقتی خواب هستید. شما در این دوره یک مربی شخصی دارید که هر هفته با شما تماس می گیرد و برنامه و کارهای عملی شما را پیگیری می کندتا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. تحسین زن برای یک مرد می تواند عشق را در یک زن و شوهر تقویت کند!

برای داشتن یک زندگی آزادانه و دستیابی به تمام خواسته ها و اهداف و عملی کردن ایده ها نیازمند ثروت هستیم. مطالعات نشان دادهاند که عقاید یک بیمار میتواند به طرز چشمگیری تحت تأثیر صحبت پزشک و اطرافیان و در کل انتظار بیمار باشد. با شرکت در دوره ی مدرسان ثروت آفرین چه امکاناتی دریافت خواهید کرد؟ ”دوره ۹ ماهه مدرسان ثروت آفرین دقیقا چیست؟

مدرسان ثروت آفرین نام یک دوره ی ۹ ماهه است که توسط مجموعه آموزشی معین در چهارمین سال متوالی برگزار می شود. بعد از هر جلسه برنامه ی تکالیف در قالب پی دی اف در گروه تلگرام قرار می گیرد تا طبق برنامه به تمام اهداف خود برسید. باور کنید که ثروتمند بودن و داشتن یک زندگی سراسر در آرامش یک چیز کاملا طبیعی است و خداوند بیشتر از ما می خواهد که ما ثروتمند شویم. که توسط استاد معین و دوستانتان نقاط قوت و قابل رشد خود را می فهمید و حرفه ای تر سخنرانی می کنید.

و علاوه بر آموزش های منحصر به فرد در محیطی شاد ، دوستان اهل رشد و پیشرفت زیادی پیدا خواهید کرد. البته پول برای صورتحسابها و مخارج فراوان زندگی باید هزینه شود ولی اگر به جنبهی دیگر پول اعتقاد پیدا کنید و بر مبنای آن عمل کنید، پول هم به سمت شما جریان مییابد. ثروت یکی از مهمترین و پایه ای ترین اصول برای رسیدن به شادی و موفقیت در زندگی، است.

دیدگاهتان را بنویسید