جملات تاکیدی جذب پول و ثروت

به همین خاطر نیز سابلیمینال ها در این بخش مانور می دهند. برای مثال شما باید باید پس از کسب درامد به اندازه کافی سایر مغازههای موجود در این پاساژ را نیز راه اندازی کنید. بهترین بخش ایجاد ذهنیت ثروت این است که میتوانید بلافاصله با آموزش، داشتن استراتژی و سپس اقدام کردن، ایجاد کنید. شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . لازم به ذکر است که اگر شما هیچ گونه تغییری را احساس نمیکنید ممکن است که یک مقاومت بزرگ برای تغییر داشته باشید و یا ممکن است فایل صوتی مناسب را انتخاب نکرده باشید.

رانندگی یا کار با ماشین آلات نیاز به دقت و هوشیاری دارد و به دلیل استفاده از موزیک های ریلکسیشن که ممکن است سطح هوشیاری شما را کاهش دهد گوش دادن به این فایل صوتی توصیه نمی شود. شاید بزرگترین تصور غلط در مورد ثروت این باشد که فقط افرادی که میلیونها دلار در حسابهای بانکی خود دارند “ثروتمند” هستند. درک این تفاوت برای کسب ثروت و آمادگی برای آینده شما بسیار مهم است.

گرچه با عنوان سابلیمینال چیست تا حدودی تاریخچه ای از این کلمه و این روش کاربردی را برای شما توضیح دادیم. آموزش ها بر اساس نیازهای کسب و کار شما انتخاب می شوند تا بتوانید 0 تا 100 کارتان را مسلط شوید. زمانی که پولدار شدید، هیجانزده شوید و روی کارهایی که میخواهید انجام دهید تمرکز کنید. دوره MBA مناسب تمام افرادی هست که دوست دارند بر روی کسب وکار خودشان سرمایه گزاری کنند.

فکر کنم تمام مردمی که معلولیت جسمی خاصی نداشته باشند بهراحتی میتوانند روی جدول راه بروند و آیا میتوانید روی چوبی محکم که بین دو برج قرار دادهشده است راه بروید؟ یک نفر دنیا را پر از فراوانی و نعمت میبیند و یک نفر فکر میکند هیچچیز تو دنیا وجود ندارد.

در مورد مدیریت، سرمایهگذاری و پسانداز پول نیز همین مسئله وجود دارد. تفاوت زیادی بین رویای ثروتمند شدن و تعهد به داشتن استقلال مالی وجود دارد. طرز فکر ثروت یعنی هزینه کمتر، سرمایهگذاری عاقلانه و یافتن راههایی برای بهبود وضعیت مالی با کمترین ریسک ممکن! یعنی شخصیت شما، نحوهٔ فکر و اعتقادات شما. آیا به این فکر کردهاید برای اینکه راحت و مطمئن بازنشسته شوید، چهکاری باید انجام دهید؟ خبر خوب این است که هرکسی با کمی اراده و تلاش قادر است که این طرز فکر را در خودش بپروراند.

دیدگاهتان را بنویسید