جملات تاکیدی جذب پول و ثروت

یا مثلا برخی فکر می کنند برای افسردگی چنین جمله ای مناسب است: من بسیار شاد هستم! حتی می توانید برای رسیدگی به برخی وظایف کوچک پیمانکارانی را استخدام کنید تا بدین نحو به رشد کسب و کارتان نیز کمک کرده و بدان سرعت ببخشید و پول درآوردن زیاد را تجربه کنید. تمرین زیاد باعث ارسال فرکانس های بیشتری به کائنات می شود.

تکنولوژی به کاررفته درفایل های صوتی سابلیمینال با کنارزدن ضمیرخودآگاه مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده ومجدداً ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند. این فایل های صوتی دارای پیام های پنهان هستند که ضمیر خودآگاه ما قادر به درک آن ها نیست. استرس و اضطراب دلایلی بسیار زیادی دارد، از جمله مشکلاتی است که ریشه در کودکی ما دارد، اصولاً اطرافیان در ایجاد استرس در کودکی ما نقش بسزایی داشتند. از آنجایی که حواس ناخودآگاه، چند برابر قویتر از حواس معمول ما هستند، ناخودآگاه بخوبی این تلقینات را دریافت کرده و تاثیرات لازم را می پذیرد. به هیچ عنوان افراد عادی نباید از هر سابلیمینالی استفاده کنند.

خیر. فقط افرادی که به آن مشکل دچار هستند میتوانند از فایل مربوطه استفاده کنند. افکارتان شبیه به یک طناب است، شما با طناب نمی توانید چیزی را از خودتان دور کنید . بعلاوه برای کمک به ورود به خلسه هیپنوتیزمی از نواهای ایزوکرونیک در پس زمینه موزیکی آرام بخش استفاده شده که شما را به حالت آرامش و خلسه برای تاثیر پذیری بیشتر وارد میکنند.

سادهترین روش بارگذاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) است. دکتر پارکر، در این مطالعه، تاثیر پیام های subliminal سابلیمینال مسیج بر پیشرفت عملکرد آکادمیک دانشجویان را مورد بررسی قرار داد. استفاده از فایل هیپنوتراپی پنهان تسکین درد تسریع درمان را شروع کنید و از نتایج متحیر … برای آشنایی بیشتر با سابلیمینال مسیج روی عکس زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید