جملات تاکیدی جذب پول و ثروت

این کار شامل نشان دادان پیامی است که فقط کسری از ثانیه روی صفحه تلویزیون نشان داده میشود. پیام های سابلیمینال صداها یا تصاویری هستند که به صورت هشیارانه یا توسط ذهن هشیار قابل درک و تشخیص نیستند و این پیام ها مستقیما بر ذهن ناهشیار و نمیه هشیار اثر می گذارند.

۲۴- آیا میشود به ترسها، نگرانیها به نحوی دیگر نگاه کرد و آنها را به «خواسته» تبدیل کرد و برای آن صندوق توکل درست کرد؟ با تلقین هیپنوتیزم و روش های دیگر می توان این عصبانیت و خشم را کنترل کنند اما برخی از روش ها برای افراد سخت یا پر هزینه است. در این مقاله قصد داریم سابلیمینال جذب عشق رویایی را به شما معرفی کنیم .

خداوند در این دنیا به واسطه ی قوانینش، با ما انسان ها صحبت می کند؛ قوانینی در این دنیا حاکم است که اگر ما این قوانین را بدانیم، مثل شنا کردن در مسیر رودخانه می شود، نه بر خلاف رودخانه! اصلا گفته نمی شود که آیا این فایل ها توسط گرداننده سایت تهیه شده اند یا کپی کاری از سایت های دیگر هستند.

من تک تک سلول های را عاشقانه دوست دارم. رابطه با من نوید یک زندگی عاشقانه را می دهد. من در ازدواج به دنبال زندگی عاشقانه هستم. با این دیدگاه بنیادی به کار و تلاش ذهنی و فیزیکی بپردازید تا معجزهها را در زندگی خود ببینید. متاسفانه این متن ها اصلا استاندارد نیستند. ضمیر ناخودآگاهم تمامی پیام های پنهان موجود در این سابلیمینال را می شنود و آن ها را در من پیاده سازی می کند. این یعنی ۲ ماه طول میکشه تا شروع نتایج رو ببینید. ناخودآگاه برای برنامه ریزی شدن توسط سابلیمینال به ۲الی3 ماه زمان نیاز دارد.

با این حال، برای اثربخشی بیشتر، بهتر است به چند نکته دقت کنید. زمانی که برای اولین بار شروع به استفاده از سابلیمینال مسیج میکنید، بهتره ك خودتان را به 2 تا 3 سابلیمینال محدود کنید تا با این فرایند تغییر آشنا شوید. برای جذب مردان مطمئن شدن از آنها به عنوان فردی که دوستش دارید و میخواهید باقی عمر را با او باشید ، بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید