جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

چرا من تمرکز بالایی دارم و همین باعث شده تا در شرایط مختلف بهتر عمل کنم؟ چگونه عمل میکنند؟ بیشتر مردم میدانند که احساس خوب و بد داشتن چه حسی دارد اما نمیفهمند که در بسیاری از مواقع دارند با احساسات منفی زندگی میکنند. سابلیمینال مسیج، بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس ارزشمندی است.

13. جذب پول آسان است. 15. من قدرت این را دارم که پول جذب کنم. برای پول و ثروت نمادی انتخاب کنید تا با دیدن آن مدام به یاد آورید که به دنبال چه چیزی هستید. برای تغییر آنچه احساس می کنید، باید قدرت تصورتان را به کار گیرید و قبض هایتان را به چیزی که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید تبدیل کنید. همانطور که از نامش پیداست، ذهن خودآگاه شما زمانی کار می کند که هوشیار و بیدار باشید.

همانطور که گفتیم یکی از راههای کنترل کلامتان این است که راجب به اتفاقاتی که دوست دارید در آینده برایتان بیفتد صحبت کنید . پول عاشق من است. 11. من بسیار بیشتر از نیازم دارم. 9. از آنجا که پول دائماً به زندگی من وارد میشود، می توانم به راحتی هزینه های خود را بپردازم.

به بیان دیگر، با متمرکز ساختن افکار خود بر نکات منفی، انرژی و ذهنیت معنوی شما شرایطی را تولید میکند که منجر به ناکامی و کمبود میگردد. خوش اندام بودن را به یک روال عادی و معمولی برای خود تبدیل کنید. مدت زمان پخش این آگهی ها به قدری کوتاه بود (یک سه هزارم ثانیه) که افراد ابدا متوجه آن نمی شدند.

فرمودیم جملگى از آن فرود آیید پس اگر از جانب من شما را هدایتى رسد آنان که هدایتم را پیروى کنند بر ایشان بیمى نیست و غمگین نخواهند شد. افکار ما بسیار قدرتمند هستند و میتوانند ارتعاشات منفی و مثبت ایجاد کنند. افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمیخواهید میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید