جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

6. همیشه یقین دارم که مسیری که در آن هستم بهترین مسیر برای من است. 15. در جهانی ثروتمند زندگی میکنم، من همیشه هرچیزی را که اراده کنم، خواهم داشت. 6. زندگی من بدون هیچ دردسری در میان فرصتهایی که در هرگوشه و جنبه زندگی من حضور دارند، در حال جریان است.

11. ثروت درون من جریان دارد. مسیرهای منحنی ملایم برای باغچه طراحی کنید تا انرژی بهآرامی در آن جریان داشته باشد. 17. من ثروتی از انرژی و خلاقیت دارم. 8. من در حال ساخت ثروتی از مشتریانم هستم. اگر به دقت به فایل گوش دهید صدایی به جز موسیقی در حال پخش است ولی شما قادر به شنیدن آن نیستید و این عبارات حاوی پیام هایی هستند که فقط ضمیر ناخودآگاه می تواند آنها را تحلیل کنند. آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه یک دیوار دفاعی ناهشیار (character defence) دارد که باعث می شود تلقینات ساده روی آن اثری نداشته باشند؟

استفاده از سابلیمینال تنها این باور های محدود کننده رو از بین میبرد و باعث میشه خیلی راحت وزن کم کنید و لاغر بمونید. بسیاری از افراد نفوذ به ناخوداگاه را را با تأثیر بر ناخودآگاه اشتباه میگیرند در حالی که این دو مفهوم بسیار متفاوت هستند. 13. در هر لحظه من خیلی راحت، مشتاقانه و آسان ثروت را میپذیرم. 12. در هر قدم، فرصتی فوق العاده برای من ظاهر میشود.

زیرا در آن بیشتر از فقر و نداری صحبت میشود و به تصویر کشیده است. نه اینکه به یک باره بخواهید از سه چهار تا فایل استفاده کنید. ما در وب سایت یک پنجره با یک فناوری پیشرفته فایلهای صوتی برنامه ریزی ذهن را تولید کرده ایم. سابلیمینال مسیج پیام های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند. و هر کدام تلقینات و پیام های پنهان مخصوص خود را دارند. برخی از پیام های سابلیمینال نیاز به زمان طولانی تری برای اثربخشی دارند. من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است.

13. جهان عالی است و هیچ محدودیتی وجود ندارد. 18. جهان تمامی خواستههای مرا برآورده میکند. این سابلیمینال ها قادر هستند قدرت بی نهایت ذهن شما را به منظور القاء تغییرات در بدن و ذهن به کنترل دربیاورند تا تاثیرات مدنظر هر سابلیمینال به صورت واقعی و عملی تجسم پیدا کند و برآورده شود.

دیدگاهتان را بنویسید