جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

جمله ۱: پول درآوردن بسیار ساده است. به این ۵ جمله از ۱ تا ۱۰ نمره دهید. اگر می خواهید یک دوره آموزشی به دور از سخنان انگیزشی و کاملاً منطقی پیدا کنید، دوره جامع پول محمد پیام بهرام پور می تواند به شما کمک کند. خود کوین ترودو تو دوره آرزوی تو دستور توست ک میگه چیزی حدود ۵۰۰ ملیارد دلار نزد ماست ? بنابراین مراقب باشید که بر چه چیزی تمرکز میکنید.

اگر شما هیچ گونه تغییری را احساس نمیکنید ممکن است که یک مقاومت بزرگ برای تغییر داشته باشید و یا ممکن است فایل صوتی مناسب را انتخاب نکرده باشید. سابلیمینال تغییر رنگ چشم سبز با البوم بیوکنزی تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز چشمان سبز دلخواه خود را داشته باشید.

۹۰ درصد آدم ها اعتقاد دارند که پول نیست و پولشان را فقط برای آن ۱۰ درصدی خرج می کنند که آنها را افراد ثروتمند می نامیم. هر چه این چرخه و باورها ادامه یابد، افراد ثروتمند پولدار تر می شوند. این آدم ها افکار معمولی هم دارند و نمی توانند مثل افراد موفق فکر کنند. چون در ذهنیت شان مشکل دارند و بر این باورند که پول نیست و ثروت محدود است.

حالا بنظرتان مردم پول دارند یا نه؟ حتما یکبار در زندگی شنیده و یا اینکه تجربه کرده اید که بسیاری از آدم ها می گویند: «فلان سال زمینی برام پیشنهاد شد که اگر می خریدم، الان قیمتش ۵۰ یا ۱۰۰ برابر شده بود. لطفاً در مسیر رشد و موفقیت با کسی صحبت نکنید، چه لزومی دارد بقیه بفهمند که شما در حال تغییر هستید و مسیر رسیدن به ثروت را شروع کرده اید.

از ثروت و رفاهی که نصیبتان شده، برای موفقیت در مراحل مختلف زندگی بهرهمند شوید. ذهن ما دیگر از چه منابعی اطلاعات دریافت میکند؟ کسی که می گوید ثروت نیست و مردم پول ندارند، و کسی که می گوید کار نیست، محدودیت در ذهن اوست. مثال مهم: شخصی رستوران دارد و می گوید بدبخت شدم، یکی آمده و کنار مغازه ام رستوران باز کرده است!

دیدگاهتان را بنویسید