جذب فوری ثروت آرزوی خیلی هاست اما آیا واقعیت دارد؟

در این بین گوش دادن به سابلیمینال ها را قطع نکنید. 6. امروز من آگاهیام را نسبت به ثروتی که اطرافم وجود دارد افزایش میدهم. 13. تمامی خوبیها به صورتی ثابت، بدون وقفه و به صورت امواج همیشه در حال افزایش یافتن است و موفقیت، شادی و ثروت به سوی من میآیند. وقتی ارتعاش مثبت شما افزایش پیدا می کند یعنی شما افکار مثبتی دارید و وقتی به دنبال آن به سابلیمینال های دیگر داخل پکیج گوش می کنید.چون ارتعاش مثبتی دارید؛ نتیجه چند برابری خواهید گرفت. وقتی محرک های زیرآگهی بر ما تأثیر می گذارند، گفته می شود که این یک تأثیر ناخودآگاه است، به این معنی که تأثیری است که ما از آن آگاه نیستیم.

۷ – به طور کلی، سعی کنید مثبت و مثبت تر باشید، ذهن ثروتمند می گوید من این کار را می کنم، اما فقرا فقط می گویند من نمی توانم. 15. ذهنم را با اندیشه ثروت پر کردهام،و ثروت در تمامی امور من خودش را نشان میدهد. 16. من در مسیرم، همواره ثروت دریافت میکنم.

ذهن ناخودآگاه ما تمام اطلاعات مربوط به محیط اطرافی که در کل محدوده دید ما است را دریافت می کند و در حافظه خود نگه میدارد. اگر فکر میکنید: “نمیتوانم رئیسم را تحملکنم.” آن فکر بیانگر احساس منفی قویای است که نسبت به رئیستان حس میکنید و آن احساس منفی را از خود بروز میدهید. 5. ثروت از آن من است. برای مثال آینه در آن قرار بدهید تا احساس کنید که فضای بزرگی است.

شما در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید به آهنگهای سابلیمینال گوش دهید و برای تکرار گوش دادن فایلهای سابلیمینال در روز مشکلی ندارید، ولی توصیه میکنیم حداکثر سه مرتبه در روز به فایلهای سابلیمینال گوش دهید. سابلیمینال خبری: برای مثال برای اینکه شما یک فرد مشهوری را بشناسید طرف مقابل ابتدا برای شما در مورد صفات، چهره و… توضیح می دهد سپس وی را معرفی می کند. ۱۰- برای نتیجه گیری چه مدت باید به فایل های سابلیمینال (هیپنوتراپی پنهان) گوش کنم؟ خوشبختانه ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هشیار قابل برنامه ریزی است و تکنیک های برنامه ریزی ذهن برای همین منظور هستند و شما م یتونید کلا برنامه ی ذهنتون رو بدون تلاش سفت و سخت تغییر بدید!

که این تغییرات به صورت دائمی است زیرا با ساخت نورون های جدید لاغری برای همیشه فرم لاغر بودن را در خود ایجاد کرده ایم. 7. عشق، لذت و ثروت را حس میکنم. 8. ثروت را بری خودم و دیگران تصور میکنم. 2. امروز با موقعیتها پر شده است و من آنها را بدست میآورم.

دیدگاهتان را بنویسید