جذب فوری ثروت آرزوی خیلی هاست اما آیا واقعیت دارد؟

چیزایی هست که علم امروز قدرت درکش رو نداره، و اعتراف داره که قدرتش رو نداره، علم روی ۹۵ درصد شناختش از جهان نام انرژی و ماده تاریک گذاشته. اینطوری بهتر میتونین ببینین که آیا پیشرفتی تو کارتون هست یا نه! این تکنیک با اندازه گیری قدرت ماهیچههای بدن موقع تکرار یک عبارت تاکیدی، نشون میده که آیا این عبارت درونیه و حقیقت داره یا نه و دروغه.

اما آیا این فایل ها می توانند تاثیر مثبتی داشته باشند؟ واقعا بخاطر این فهم و درک بهتون تبریک میگم. به این امید که در کنار هزینه مناسب، تجربه فضای آکادمیک و قانون توی کار وجود داره. در کنار ترکای سابلیمینال، دو ترک عبارات تاکیدی هم وجود داره که نحوه استفادش توی دوره داده شده.

پیامای سابلیمینال و عبارات تاکیدی باید هم جهت با رشد تو باشه. شنیدن یک تک فایل سابلیمینال جذب عشق، بدون احساس لیاقت و ارزش، بدون یک برنامه ریزی هدفمند و اصولی و بدون رشد هوش هیجانی و عضلات احساسی، میتونه ضربه خیلی بد همراه داشته باشه. تکرار یک عبارت تاکیدی که هم جهت با رشد تو نباشه و کاملا دروغ باشه و مخصوصا به شکل سابلیمینال مخابره بشه، حتما ضربه میزنه. دو گروه از زنان دارای اضافه وزن در یک دوره ی کاهش وزن شرکت کردند. پس ضربای باینورال، از ترک اول تا هفتم، آهسته آهسته عمیق و عمیقتر میشه.

در واقع وقتی دوخته میشه خیلی محکمتر از اول میشه. گاهی کوچکترین خصوصیات افراد روابط بعدم یکسان میشه! زندگیت میشه یک سناریوی تکراری از همین اتفاقات و درست همین روابط و برخوردا. یکی از رموز موفقیت کسب و کار های میلیارد دلاری، داشتن یک سیستم مالی کنترل و هدایت جریانهای مالی، درآمدی و نقدینگی و افراد متخصص و نخبه در این زمینه است. از پیامهای زیر آستانه برای تلقین عزت نفس، اعتماد به نفس، شادی، آرامش ،خوشبختی، ثروت، موفقیت و بسیاری اهداف دیگر استفاده می شود. که زیر نظر مهندس صدا و با مشورت روانشناس بینالملل انرژی، ریچارد شولتز، تهیه شده.

و به نظر میاد که فایلهای این طرف و اونطرف با این ادعا دیده اند که فایل سابلیمینال رسیدن به عشق! به عنوان مثال برند تکنولوژی اپل را در نظر بگیرید. من شخص سپاسگزاری هستم که ثروت کائنات را به سوی خود جذب میکنم. 15. من یک منبع مثبت هستم و مردم دوست دارند با من کار کنند. اما یک تجربهی نا امید کننده به دست آوردم. اما این اتفاق هرگز با یادگرفتن چهار تا تکنیک امکان پذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید