ثروت و پول

ارائه این محتوا علمی و راهکار های عملی زیاد نشان میدهد که آکادمی حقیقت پنهان تخصص مورد نیاز و بالایی در زمینه سابلیمینال دارد. مثال های بالا کاربرد و اثرگذاری سابلیمینال را در تبلیغات به خوبی نشان می دهد. ما در اینجا به عنوان یک لایف کوچ به شما کمک خواهیم کرد تا ذهنیت ثروت سازی داشته باشید. کسب و کاری ندارید: در این صورت، جواب این سوال صفر می شود و یا شاید بخواهید بنویسید که می خواهید به درآمد ماهیانه ۱ تا ۲ میلیون تومان برسید. جیم ران (Jim rohn) می گوید: ثروت میوه های درختی است که ریشه های آن در ذهن شما می روید.

خداوند در این دنیا به واسطه ی قوانینش، با ما انسان ها صحبت می کند؛ قوانینی در این دنیا حاکم است که اگر ما این قوانین را بدانیم، مثل شنا کردن در مسیر رودخانه می شود، نه بر خلاف رودخانه! سابلیمینال مسیج، پیامهای صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته میشوند. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

پیامهای سابلیمینال القائات پنهان را به وسیله موسیقی وارد ضمیر ناخودآگاه شما میکنند. روش تهیه این فایلها و کارکردشون با فایلهایی که متن در دل موسیقی پنهانه کلا متفاوته. ممنون میشم که اگر این ویدیو براتون جالب بود لایک کنید.با سابسکرایب کردن کانال ما به بهترین آموزشها و تولیدات قدرتمند در زمینه سابلیمینال و استفاده از قدرتهای درون دسترسی داشته باشید. به همین دلیل مغز در مقابل آن تغییر ایستادگی کرده و می خواهد که شما را امن نگه دارد.

آنها از هنر سینما برای جایگزین کردن باورهایی در زیر سطح آگاهی ما استفاده می کنند. چون برخلاف جهت رودخانه حرکت می کنند. چرا بعضی از آدم ها روزی ۱۸ ساعت کار می کنند ولی به هیچ جایی نمی رسند؟ چرا بیش از ۹۰ درصد آدم های دنیا، زندگی باشکوه و ثروتمندی ندارند؟

دیدگاهتان را بنویسید