ثروت و پول

با توجه به اینکه ذهن خودآگاه ما نمیتواند این عبارات را به درستی درک و بررسی کند؛ پس نمیتواند از ورود آنها به ضمیر ناخودآگاه جلوگیری کند و به این صورت این عبارات میتوانند به ضمیر ناخودآگاه ما تلقین شوند. اولین روش استفاده کردن از جملات تاکیدی مثبت است که به صورت مداوم آن را تکرار بکنیم.

این سوال همیشه در ذهن من در برابر مردم عادی خواهان ثروت وجود دارد، آن هم اینکه درباره پول چه احساسی دارید؟ ذهن شما توسط والدین، معلمان، اقوام، دوستان، رسانه، و همینطور صحبت های درونی با خودتان برنامه ریزی شده است. پس حالا که اینطور است، چرا باورهای درونی خود را روی جذب فوری ثروت و هر آرزوی دیگری که داریم تنظیم نکنیم تا زندگی بیرونی ما هم مطابق آن باورها شکل بگیرد؟

در واقع، این تولیدات برای گروهی ساخته شده است که می خواهند ناخودآگاه خود یا دیگران را از طریق برنامه ریزی مجدد تغییر شکل دهند. همچنین کارگاه شخصیت شناسی برای شناخت بهتر خود و دیگران. زیرا یک مدرس حرفه ای کاملا بر شخصیت خود آگاه است و برای برگزاری کلاس های حرفه ای تر نیاز دارد که شخصیت مخاطبان خود را نیز بداند. یک پیج حرفه ای در اینستاگرام دارید.

یک سایت با محتوا دارید. بنابراین می توانید از طریق به کار بردن راه های مختلف، از سایت تان کسب درآمد کنید و پول زیاد در بیاوریم. سلام من یکی رو خیلی دوست دارم و میخواستم بدونم این ساب رو میتونم تهیه کنم آخه اون نه منو دیده و نه شنیده اصلا هم راه ارطبات نداریم با هم خب الان من چیکار کنم که بهش برسم؟ فایلهای سابلیمینال مسیج به شکلی تهیه شدن که میتوانید به راحتی و در زمانهای محتلف به آنها گوش دهید و تاثیرات آن را در زندگی خودتون ملاحظه کنید.

منظورم اینه این سابلیمینال برا تمامی موضوعات یه اهنگ خاص داره یعنی ثروتش اهنگش با مثلا عزت نفس فرق داره یا نه یکی هستش؟ این پیام ها، ممکن است به صورت صوتی و یا حتی تصویری باشند. محصولات آموزش صوتی و تصویری دارید. همچنین می توانید وبلاگتان را با ارائه محصولات دیگری مثل یک کتاب الکترونیکی، قالب یا راهنمای ای که خودتان آن را ساخته و یا نوشته اید ترویج دهید.

دیدگاهتان را بنویسید