ثروت و پول

حواس پنجگانه شما دائما در حال ارسال اطلاعات جدید به مغزتان هستند. زمانی که برای خواسته هایتان تعیین می کنید باید به زمان حال باشد. برای آن که اثرگذاری سابلیمینالها بیشتر باشد، باید حداقل روزی یک بار به موزیکهای بیکلام سابلیمینال گوش کنید. یکی از مهمترین مراحل قانون جذب کائنات برای آنکه به هدف و خواسته که دارید برسید , تمرین کردن مداوم است . قانون جذب عشق میگوید خوشحال باشید از چیزهایی که دارید و فراموش کنید چیزهایی را که میخواهید، یکبار در لحظه شما میتوانید شاد و خرم باشید.

عشق نیروی عظیمی دارد که میتواند یا انسان را به اوج برساند و یا نابود کند که در هر دو حالت بستگی به فرد دارد که کدامین شرایط را بدست آورد. بنابراین قانون جذب عشق میگوید کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحالتر و شادابتر میکند که میتواند دیدن یک فیلم کمدی یا رفتن به پارک و یا رفتن به رستوران باشد.

قدرت تمامی که انجام میدهید با هم متفاوت است که ما در بخش اعضای ویژه سایت قدرتمندترین تمارین قانون جذب را برایتان قرار داده ایم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید . این بدین معنا میباشد که مطابق قانون جذب شما احتمالا با از دست دادن فرد مورد علاقهتان مشکلی دارید، در این شرایط داشتن رابطه با شخصی که شما میخواهید برایتان سخت خواهد شد. پیام های سابلیمینال روشی قدرتمند برای تلنگر زدن به ناخودآگاه شما برای ایجاد تغییرات قوی در روان شماست و امکان احساس و انجام کارهایی را برای شما فراهم میکندکه هرگز تصور نمی کردید.

دلیل نتایج شما در کسب و کار کاملا بستگی به باور های شما دارد. پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. سابلیمینال درمان های ؟ در ادامه بررسی می کنیم سابلیمینال چه تاثیری بر بهبود خصوصیات و رفتارهای شخصی و اجتماعی دارد. روانشناسی علاوه بر اینکه یک دانش تخصصی است، یکی از علوم مورد علاقه عموم غیر متخصصین بوده و در فرادرس تلاش بر پوشش مطالب هر دو گروه است.

دیدگاهتان را بنویسید