ثروت و پول

هر بخش حاوی 2 تا 4 مجموعه جملا تاکیدی ثروت آفرین است. جملات تاکیدی جذب پول و ثروت یکی از بهترین ابزارهای باورسازی و تقویت باور در رابطه با قانون جذب پول و ثروت است. اجرایی کردن ایده را آغاز کنید و با توکل به خداوند، و این باور که “موفق میشوم”، باقدرت بهپیش بروید. 18. با پول معقول برخورد میکنم و عاقلانه آن را مدیریت مینمایم.

5. هماکنون پول دریافت میکنم. 10. من به خاطر آنچه که الان دارم و آنچه که دریافت میکنم، سپاسگزار هستم. سلام آقای دکتر بهشتیان عزیز، صالحی هستم از دانشجویان شما در دانشگاه علامه. 9. من آهنربای پول هستم. ذهن ناخودآگاه خود را با اهداف خاص جذب پول خود هماهنگ کنید. چند سال دیگر شما آن شخص را فراموش کرده اید اما برای خرید ماشین با چند فروشنده صحبت میکنید یکی از آنها او می باشد. اما بازم میگم ما فعلا بهترین و سریع ترین نتایج رو داشته ایم کانال نتایج و کانال فیش های خرید هم داریم دوست داشتید یا خواستید مشاوره بدیم درخواست دوستی دهید لینک بدم .

آنها افکار خود را بر نداشته ها متمرکز مینمایند، مثل نداشتن پول کافی برای پرداخت صورت حسابها یا خرید خانۀ مناسب. به بیان دیگر، با متمرکز ساختن افکار خود بر نکات منفی، انرژی و ذهنیت معنوی شما شرایطی را تولید میکند که منجر به ناکامی و کمبود میگردد. اگر موضوع افکار شما کمبود باشد، همان را دریافت میکنید و اگر کامیابی و ثروت باشد، به آنها خواهید رسید.

7. من مایلم، آمادهام و قادرم که پول دریافت کنم. 16. اکنون با خوشحالی پول دریافت میکنم. 1. من احساس میکنم پولدارم. 4. خیلی خوشحال و شکرگزارم که روز به روز پول بیشتری از منابع مختلف به زندگی من وارد میشود. 11. من بسیار بیشتر از نیازم دارم. همیشه این مطلب رو در گوشه ای از ذهن خود داشته باشید که هر بار که می شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید. نفس و روح انسان دارای تواناییهای زیادی است؛ روانشناسان بر این باورند که ذهن به دو بخش تقسیم میشود، ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه.

پیام های پنهان روشی قدرتمند، آسان و موثر برای ارتباط برقرار کردن دوستانه با ریشه ذهن ناخودآگاه است. موارد استفاده از سابلیمینال برای ارتقاء و بهبود ویژگی های شخصی بی شمار هستند و هر کدام تلقینات و پیام های پنهان مخصوص خود را دارند. این در حالی بود که تنها ۱۳ درصد از افرادی که پیامsubliminal سابلیمینال مسیجدریافت نکرده بودند، توانستند سیگار را ترک کنند. 15. من قدرت این را دارم که پول جذب کنم. • من احساس پاکی و نزدیکی به خدا می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید