ثروت و پول

چون گوش کردن به اون فایلها باعث آرامش و ریلکس شدن و خواب آلودگی میشه خصوصا که دارای موسیقی های تنظیم کننده امواج مغزی هم باشه. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند.

برای استفاده از این روش می توانید از نرم افزارهایی مانند Subliminal Flash برای ویندوز یا کاربر اندروید هستید از Subliminal Messages Lite استفاده کنید. بله. شما می توانید به بسیاری از سابلیمینال مسیج در یک دوره گوش دهید. یعنی پیش از آنکه ذهن هشیار از آنها بپرسد شما که هستید و اینجا چه می کنید آنها وارد ذهن می شوند و درست در قسمت باورها می نشینند. به این معنی است که اگر ما ناخودآگاه خود را تغییر بدیم یعنی دی ان ای خود را تغییر داده ایمو بلعکس ،اگر ما دی ان ای خود را تغییر بدیم یعنی ناخودآگاه خود را تغییر داده ایم.

احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجانزده، مشتاق یا پرشور هستید. خوب برو همونا رو کامل گوش کن بیشتر نتیحه بگیری چرا میری اینارو که همون اطلاعات رو میدن گوش میکنی؟ چنین معادلهای نهتنها در جذب ثروت بیشتر کمکتان میکند، بلکه عشق و خوشحالی بیشتری نیز به سراغ شما میآید. اگر اندیشهای شما را ناراحت میکند، آن را با اندیشهی دیگری که باعث میشود حس بهتری داشته باشید جایگزین کنید. بچگی تو باعث شده است که این ذهنیت در تو قوت بگیرد و مانند نواری مدام در ذهنت تکرار میشود. ثروت به این دلیل که شما کار خاصی انجام دادهاید جذبتان نمیشود، بلکه به این دلیل جذب میشود که به خودتان اجازه دادهاید، احساس ثروتمندبودن کنید.

زمانی که پولدار شدید، هیجانزده شوید و روی کارهایی که میخواهید انجام دهید تمرکز کنید. منم ی بار طلوع رو انجام دادم هیچی نشد? «مسئله این نیست که پول دربیاوری یا نه، اینکه دربارهی خودت و زندگیات چگونه فکر میکنی، تجربهی بعدیات را مشخص خواهد کرد. حقیقتش باید بگم که در مورد این فایلها و صحبت و سقم و علمی بودنش هیچ اطلاعی ندارم! توجه داشته باشید که شما نباید وقوع چیزی را محقق کنید، بلکه فقط باید شرایط را برای وقوع آنها فراهم کنید. روی چیزهایی که ندارید یا هرگز نمیتوانید آنها را داشته باشید تمرکز نکنید.

درود بر شما دوست عزیز، کاهش یا اضافه کردن وزن با تغییر میزان کالری مصرفی با نسبت های مختلف برای هر فردی امکان پذیره. و اگر پیام های سابلیمینال واقعی هستند ، توضیح کامل سابلیمینال چیست؟ اگر واقعا می خواهید در زندگیتان تغییری ایجاد کنید باید ابتدا ذهن و افکارتان را تغییر دهید و آن را از هر نوع تفکر آزاردهنده ای که شما را به عقب می راند پاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید