ثروت و پول

همانطور که گفتیم درست کردن یک فایل حاوی پیام سابلیمینال بسیار راحت است. یعنی ما نمیتونیم یه پیام درست کنیم و بگیم روی همه کسایی که میخوان لاغر شن تاثیر میذاره! با اینکه ترکیبهای زیادی رو میشد درست کرد (مث: بی ادب، بی فرهنگ، بیشعور، نامهربان، نا شایست و …) بطور آماری اکثریت بیماران از کلمه بیهوش بیشتر از کلمات دیگه استفاده کرده بودن! فایلهای سابلیمینال دقیقاً همین کار را میکند و ما در این مقاله از سبک زندگی ماگرتا قصد داریم به بررسی بیشتر این نوع فایلها بپردازیم. این در حالی است که بسیاری از کسب و کار های قدیمی هم چنان نیز راضی نشده اند که باید از اثر این فناوری برای رشد کسب و کار خود استفاده نمایند.

تولید محتوا : با استفاده از اینترنت و ایجاد سایت بسیاری از افراد به دنیال معرفی کسب و کار خود هستند. در نتیجه در این حالت سایت شما به یکی از سایت های مطرح تبدیل می شود که افراد زیادی به دنبال تبلیغ در آن هستند. حوزه خدمات این روزها بازار خوبی دارد به شرط آنکه ابتدا موقعیت سنجی کنید که در چه منطقه ای از تهران چه خدمتی کم و یا محدود است. به این ترتیب هر چه به تلاش خود اضافه کنند ولی از فضای مجازی غافل بمانند باز هم ممکن است نتیجه دلخواه خود را دریافت نکنند.

بنابراین با جمع آوری دقیق ژن ها ،هنوز مشخص نشده است چه ژن هایی باعث ایجاد رنگ چشم کهربایی می شوند . آن ها اعتقاد دارند استفاده از تکنیک های سابلیمینال برای درمان و توسعه باورهای مثبت افراد، بسیار کارآمد است. با استفاده از تکنیک های تخصصی مختلف، این تأییدات مثبت بر روی امواج صوتی، مانند موسیقی آرامش یا صدای طبیعت، لایه بندی می شوند. درصورتی که با جستجو در صنف خودم متوجه میشوم افرادی در زمینه کسب و کار من هستند که در تمام فصول درآمد و فروش بالایی دارند. انسان باید بداند که به دنیا آمده است تا با بهره گیری از توان،گنجایش باطنی و روحی،استعداد و ذهنی پر از ایدههای تازه بتواند شغل و درآمد خوبی داشته باشد و هم شانس و هم ثروت را متوجه خود سازد.

برای این که بتوانند این کار را به خوبی انجام دهند باید محتواهای خوبی به کاربران و مخطبان هدف خود ارائه دهند. بهترین مزیت اینترنت برای شما می تواند این باشد که نیاز به سرمایه اولیه ندارید و خیلی راحت می توانید از توانایی های معمولی خود برای شروع کسب و کارتان استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید