ثبت نام دوره آنلاین MBA و حضوری ام بی ای

»… تنها در اینصورت است که از دیدن معجزه توجه و تمرکز بر روی خواستههایتان (بجای تمرکز و یادآوری مداوم چیزهایی که نمیخواهید!) شگفتزده خواهید شد. بله، میتوانید تنها از یک «صندوق توکل» برای این کار بهره ببرید. ۲۵- آیا میتوانم چندین خواسته را در یک «صندوق توکل» بیاندازم؟ آیا باید این سه مرحله اجرا شود یا فقط نوشتن کافیست؟ این تصویر سازی را فقط برای 17 ثانیه انجام دهید و سپس آن را فراموش کنید و روزتان را ادامه دهید. طبق قانون فرکانس، تمام انسانها با گفتار، رفتار و احساسشان در حال ارسال پیام و فرکانس به جهان هستی میباشند، لذا بر اساس این قانون مهم، شما فقط قادر به جذب خواستههایی هستید که برای خودتان سفارش دادهاید.

دوست خوبم، طبق قانون مهم «توجه»، زمانی که تمرکز و توجه شما روی هر مسئلهای باشد، بیاختیار آن را به زندگیتان دعوت میکنید! یعنی زمانی که شما روی نکات منفی موضوع یا شخصی توجه میکنید، آن پدیده روز به روز در زندگی شما بیشتر و پررنگتر خواهد شد… لذا به جای تمرکز و توجه روی این موضوع که «چطور فردی که نمیخواهم را از زندگیام بیرون کنم؟

بر روی چیزهایی که ندارند تمرکز میکنند. الان داره لیسانس روانشناسی رو تموم میکنه که بتونه کار کنه. البته معصومه تیموری با تحصیلات دیپلم به علت شکایت نظام روانشناسی فعلا نمیزارن کار کنه. 2. امروز با موقعیتها پر شده است و من آنها را بدست میآورم. ۲۰- شنیدهایم که میگویند از خدا بخواهیم که اگر به صلاحمان است به ما داده شود، چطور بفهمیم که این خواستهها به صلاحمان هست یا خیر؟

۲۳- بعد از اینکه چهل روز تمام شد، اگر به آب روان دسترسی نداشته باشم چه کنم؟ به شما پیشنهاد میکنیم از صندوق توکل، صرفا برای جذب مهمترین خواستهها و برآورده شدن آرزوهای اصلیتان و یا رفع بزرگترین دغدغهها و ترسهایتان استفاده کنید. خیر، زمان خاصی برای انجام این تمرین نیست، اما پیشنهاد میکنیم این کار را شبها قبل از زمان خواب و صبحها، بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید