ثبت نام دوره آنلاین MBA و حضوری ام بی ای

حتما کسایی رو میشناسی که بدون هیچ ویژگی زیبا چه باطنی چه حتی ظاهری، جاذبه به شدت زیاد به خصوص در مقابل جنس مخالف دارن. من که پول کافی ندارم فلان چیز را بخرم. راه انداختن یک سایت چندان هم پول نمی خواهد حتی سرایه هنگفتی ام لازم ندارد به شرط اینکه ابتکار داشته باشید و وارد حوزه ای بشوید که تخصصش را دارید و می توانید از آن کسب درآمد کنید. خندیدن و شاد بودن این پیام را به کائنات ارسال می کند که من در حال حاضر از آن چیزی که هستم و دارم خوشحالم و کائنات آن چیز را بیشتر وارد زندگیتان می کند.

بعد مادی انسان را بدن انسان می نامیم و این بدن مجموعه سیستم های گوناگون در هم پیچیده است که از ۷۵ تریلیون سلول تشکیل شده است . حتی تو ویدیوی قبل این کارو کردم. در این آزمایش، قبل از اینکه به سوژهها کلماتی در بالاتر از حد آگاهی آنها نشان داده شود ، یک کلمه (که به سرعت برق میزد) به طور ناخودآگاه نشان داده میشد.

این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود. قانون جذب به هیچ عنوان درست نیس. تو دنیا همه چیز امکان پذیره، اما نیاز به باور داره، و باور، نیاز به درمان داره، نیاز به ساخت یک foundation محکم و بزرگ داره، و به همین خاطره که جلسه جذب اینجا، جلسه نهم، جلسه آخره.

افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید میکنند . و ارتعاش انرژیش برای جذب انسان، حیاتیه. تو این دنیا هر چیزی امکان پذیره، من شاهد جادو بودم، دیدم یک انسان از اون طرف کره زمین عامدانه جذب شده. قانون جذب قانون لیاقته، و لیاقت به دست آوردنیه. به این امید که در کنار هزینه مناسب، تجربه فضای آکادمیک و قانون توی کار وجود داره. بازگشت به عشق یک محصول همه جانبهی در هم تنیدست، و کاری که انجام میده، تغییر بنیادیه زندگی توئه.

همه شما در شغلتان میخواهید، زودتر به نتیجه دلخواهتون برسید و برای رسیدن به پیشرفت در کار چالشهای وجود دارد. من با خودم و همه دنیا در آشتی و آرامشم. اما این اتفاق هرگز با یادگرفتن چهار تا تکنیک امکان پذیر نیست. اگه نیست، یعنی بیدار نیست. و اگه این رابطه رو نتونی درست کنی، به احتمال زیاد دیگه هیچ رابطهای رو نمیتونی. یک مسئله ای نیست که اگه نیست، یعنی از ریشه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید