تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

از انجا که هیچ اموزش و مقررات خاصی برای ان وجود ندارد هر کسی میتواند این کار را انجام دهد و خود هیپنوتیزم کند اما بهتر است به پزشکان و انجمن های هپینوتراپی بالینی که گواهی نامه دارند مراجعه کرد اما پیدا کردن یک پزشک معتبر کار چندان راحتی نیست و حتی بعد از پیدا کردن ان آیا آن فرد برای هیپینوتیزم کردن شما مناسب است یا نه ؟

کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست زیرا روزانه پیام های بسیاری از آقایان و خانم هایی مبنی بر نارضایتی از قد خود و کمبود اعتماد به نفس خود برای قد کوتاه آن ها، دریافت می کنیم. این تفاوت نتایج ، نشان میدهد افرادی هستند که به گونهای دیگر فکر و باور دارند، و نتایج متفاوتی نسبت به اکثرت نیز میگیرند. در واقع پیام های پنهان بسیار متفاوت است به همین دلیل این صفحه را آماده کرده ام که تفاوت را نشان میدهد. حال این پیام ها شامل چه جملاتی می شوند؟ هرکس که با قدرت سابلیمینال آشنایی داشته باشد یقین دارد تغییرات جسمی و ذهنی توسط سابلیمینال ها کار بسیار آسانی است.

واقعا کسی هست این قدر ساده لوح باشه که فکر کنه با یک فایل سابلیمینال میشه رنگ چشمو تغییر داد؟ آقای دکتر من در اینستاگرام یک پیچ پیدا کردم که فایل های سابلیمینال رو میفروشه . فایل های سابلیمینال را می توانید در طول شبانه روز و به مدت زمان دلخواه گوش دهید و آنها را تکرار کنید.

ضمیر ناخودآگاه شما هم در طول بیداری و هم در طول آرامش و خواب فعال است و برای اینکه بتوانید از مزیتهای سابلیمینال استفاده کنید، بهتر است آن را در آرامش و تمرکز گوش دهید. مثل پختن غذا که شما همه مواد لازم را در ظرف می ریزید و روی حرارت قرار میدهید اما تا پخته شدن و آماده شدن غذا زمان لازم است.

برخی از شرکت کنندگان در معرض کلیشههای سنی مثبت روی صفحه کامپیوتر قرار داشتند که کلماتی مثل «چالاکی» و «خلاقیت» بود. زبان بدن چطور در ذهن خوانی به ما می کند؟ من در همه شرایط آرامش خود را حفظ می کنم. یک نظریه پیشنهاد میکند که آمادهسازی پیامهای سابلیمینال صوتی و بصری میتواند برای گسترش فعالسازی در شبکه معنایی به کار برود.

دیدگاهتان را بنویسید