تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

پس از آنکه Vicary نتوانست این موفقیت را تکرار کند اقرار کرد که در نتایج کار اولیه خود اغراق کرده است. امیر شریفی برخلاف اکثر مدرسان فقط یک دوره داره با عنوان کارشناس جذب، که در این دوره نه ماهه درباره قانون جذب صحبت میکنه. حسین عباسمنش قانون جذب آموزش میده، همون چیزی که هزاران نفر قبل و بعد از او آموزش دادهاند. اگر به سایت عباسمنش سر بزنید میبینید که زیر بعضی از پستهای او هزاران کامنت وجود داره. گرچه هیچ تحقیقی در این زمینه ندیدم و هیچ مقایسه واقعی انجام ندادم اما در هیچ سایت آموزشی دیگری هم ندیدم که زیر یک پست چند صد و گاهی بیش از هزار نظر درج بشه.

اگر سری به سایت ایشون بزنید و یا کانال تلگرامشون را ببنید باور نمیکنید که چقدر هوادار چند آتشه و پروپاقرص داره و چقدر از افراد معتقدند که زندگی اونها با آموزشهای عباسمنش زیر و رو شده. عباسمنش بعد از مدتی از ایران به آمریکا مهاجرت کرد و در امریکا دورههای آموزشی جدیدش را تهیه و ارایه میکند. فروش دوره روانشناسی ثروت عباسمنش اونقدر خوب و سریع بود که خیلی زود و تقریبا با عجله دوره روانشناسی ثروت ۲ را هم تهیه کرد. میشه گفت تعداد نظرات سایت حسین عباسمنش در جهان یک رکورد محسوب میشه.

این دوره در زمان ارایه رکورد فروش هفتهای ۲۵۰ میلیون تومن داشت. کسی که با دوره آموزشی روانشناسی ثروت خودش تونست رکورد فروش میلیاردی رقم بزنه. امیر شریفی هم قانون جذب آموزش میده اما به شیوه خودش. فرقی نمیکند چه کسی باشید، فرقی نمیکند با چه موقعیتی ممکن است روبهرو شوید، استفاده از قانون جذب میتواند آزادتان کند. هر چه رویکرد آرامی به نتیجه داشته باشید، تغییرات سریع تر و بهتر رخ می دهد. «پولدار که نه ولی ثروت کم کم دارد به زندگی ام وارد می شود». 13. رفاه زیادی در زندگی من وجود دارد. 14. من اجازه میدهم که اشتیاقم از طریق رفاهم در دنیا خوبی ایجاد کند.

باز هم اگر چه من نسبت به آموزشهای ایشون زاویه دارم اما نمیتونم منکر تاثیر شدید و زیادی بشم که روی زندگی خیلی از انسانها گذاشته. گرچه خودم با مطالب مطرح شده ایشون زاویه دارم، اما نمیشه منکر تاثیر بینظیر ایشون روی زندگی بسیاری از افراد شد. اما آیا این فایل ها می توانند تاثیر مثبتی داشته باشند؟ این امر ارتعاشاتی را ساطع می کند که می گوید شما لایق ثروت هستید.

دیدگاهتان را بنویسید