تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

انگیزه میده، مطلع میکنه، هل میده، اما چیزی که میتونه زندگی رو تغییر بده، آموزشیه که جهت داره، و طراحی تمام اصولش، بر پایه یک هدف مشخص، سو گرفته. اما، موضوع قانون جذب برای انسان پیچیدهست و اون چیزی که اکثرا گفته میشه و تصور میشه نیست. اما این قانون به خصوص برای جذب دائم عشق، مثل اشیا نیست، سطح ارتعاشش کاملا متفاوته، چون هر انسانی مستقل به دنبال جاذبه ها حرکت میکنه و حتما، باید، یک سری انرژیهای مشخص تو یک سطوح مشخص به وجود بیاد.

اونم به این شکل عجیب. مثلا اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند. و عزت نفس با اعتماد به نفس فرق داره، با خود شیفتگی و خودخواهی فرق داره. آیا احساس میکنی که میتوانی آن را به اتمام برسانی؟

با آگاهی ، می توانیم با آگاهی فکر کنیم ، قضاوت کنیم ، احساس کنیم و تجربه کنیم. همه افراد روحشان آگاهی هایی را از پیش از تولد از جانب خداوند دریافت کرده که وقتی طرز فکرشان مطابق با روح و وجودشان میشود ناخودآگاه احساس خوبی به آنها دست میدهد.

کنترل ۹۹ درصد زندگی تو، ضمیر ناخودآگاه به عهده داره. و زیرساخت ضمیر ناخودآگاه، یک مجموعه باوره، که ما به طور کلی، اسمشو گذاشتیم عزت نفس یا Self esteem. اوایل سال ۹۸ یک سری آموزش بلند بالای قانون جذب عشق رایگان منتشر کردم. قانون جذب ۲۴ ساعته در حال عمله، حتی الان که به صحبتم گوش میدی. و تو زندگی خیلیها معجزات از این بزرگترم داره هر روز به وجود میاد.

نمیتونی دائم حواست به این باشه که اینجا نباید زیاد محبت کرد و اونجا داره زیاده روی میشه. و تو هر کارم بکنی، بدون درمان این مجموعه باورا تو ضمیر ناخودآگاه، نمیتونی یک جذب دائم، متفاوت از اونچه واقعا هستی و اون ارزشو برچسب قیمتی که روی خودت زدی، داشته باشی.

دیدگاهتان را بنویسید