تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

به نظرم بهترین زمان برای گوش دادن به فایل های سابلیمینال قبل از خوابه چون حتی اگه خوابت هم ببره باز هم مشکلی ایجاد نمی کنه. این اطلاعات دریافتی توسط ناخودآگاه انسان با پیام های پنهانی یا پیام های سابلیمینال به ذهن انسان منتقل می شود. حال که این تکنیک وحود دارد و ماهم میتوانیم از آن به نفع خودمان استفاده کنیم بهتر است دست بکار شویم. برای مثال اگر اسم شما محمد باشد و شخصی اسم شما را علی صدا بزند، قطعا متوجه می شوید که آن شخص اشتباه می کند و این اطلاعات “اسم شما علی است” را فیلتر می کند.

اگه سؤال شما هم هست حتما این مطلب رو تا انتها مطالعه کن. در ابتدا یک نکته رو خدمتتون عرض کنم و اون اینکه یکسری از سابلیمینال هایی که ما در گروه آموزشی الهی داریم با امواج مغزی هستند و یکسری ها بدون امواج مغزی هستند. علاوه بر این، باورهای سطحی (ذهن آگاه) رو با باورهای عمیق (ذهن ناخودآگاه) همسو میکنه.

نمونه تلقین هایی که در علم روانشناسی روی ذهن انجام می شود، توسط پیام سابلیمینال چیست؟ سابلیمینال لاغری رایگان میخواهید باسرعت لاغر شوید؟ برای سابلیمینال های با امواج حتما طبق دستورالعملی که گفته شده گوش کنید و اگر از گروه آموزشی الهی تهیه کردید بعد از خرید طبق دستورالعملی که براتون ارسال شده گوش بدید. اکثر سابلیمینال های موجود از این نوع بوده و بهتر است آن را در آرامش کامل و قبل از خواب گوش کنید.

زمانی که برای خواسته هایتان تعیین می کنید باید به زمان حال باشد. در واقع، بخش هشیار ذهن ما حاوی تمامی افکار، خاطرات، احساسات و خواسته های ماست. ذهن خودآگاه به ساعت بیداری ما مرتبط است. همانطور که گفته شد این فایل ها دارای پیام های پنهان در قالب نت های موسیقی هستند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

شرایط شرکت در دوره این است که شرکت کنندگان در دوره تصمیم جدی برای ثروتمند شدن داشته باشند و حاضر باشند که زحمات و اقدامات لازم را که یاد می گیرند کاملا به کار بگیرند. نکته آخر اینکه تمام این موارد مانند سابلیمینال، تابلو آرزوها و… ابزارهایی هستند برای کمک به پیشرفت شما و حرکت بسوی موفقیت، مهم تصمیم و تعهد شما برای تغییر زندگی تان است. اما برای استفاده از این پیام ها باید روزی چندین بار به آنها گوش فرا دهید. راه های دیگری نیز هستند که، از طریق آنها مغز اطلاعات را از محیط پیرامون دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید