تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان

گروه دیگری از افراد از این امکانات به عنوان یک روش درمانی استفاده می کنند و از این طریق سعی در ایجاد باورهای مثبت در ذهن انسان دارند. بالاترین لایه صدای امواج است جهت ایجاد حالت ریلکسیشن در ذهن. بخش آگاه ذهن ، در واقع به مانند نوک توده ی یخی است که می توانید آن را روی سطح دریا مشاهده کنید و می توان گفت، چیزی حدود ۵% از کل توده یخی را به خود اختصاص می دهد.

انسان زمانی که چیزی را باور کرد به سرعت در زندگیاش خلق خواهد شد. با اینکه نتایج این پژوهش، مشکوک بود؛ ولی کمیسیون مخابرات فدرال (FCC) در سال ۱۹۷۴ پخش تبلیغات سابلیمینال از رادیو و تلویزیون را ممنوع کرد. یعنی مثلاً شما میخواهید یک محصول تولید کنید؛ با این انتظار مثبت آن را تولید کنید که این محصول نیاز مردم را به شکل عالی برطرف خواهد کرد و افراد زیادی آن را خواهند خرید. وقتی ایدهای به ذهنتان میرسد، آن را عملی کنید.

هر آنچه از دلتان میجوشد آن را عملی کنید و کمکم به این اقدامات نظم دهید و مطالب روز بازاریابی و … را هم در آن دخیل کنید. این معنای واقعی اقدام عملی درراه جذب فوری ثروت است. با شک اقدام نکنید. خودتان را درگیر فرمولهای ایجاد کسبوکار و … نکنید. اگر بتوانیم باور های درست در مورد پول و ثروت در ذهن مان ایجاد کنیم به همان نسبت فراوانی و ثروت را وارد زندگی مان میکنیم.

آیا صرفا به خاطر یک مسائل فعلی در زندگی فرد ایجاد شده یا ابعاد دیگری دارد. این برنامه ها یا عادات مفید هستند چرا که به ذهن خودآگاه شما اجازه می دهد به مسائل دیگر رسیدگی کند. فایل های سابلیمینال مسیج فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند.

سادهترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال(پیام های پنهان) است. با تلقین هیپنوتیزم و روش های دیگر می توان این عصبانیت و خشم را کنترل کنند اما برخی از روش ها برای افراد سخت یا پر هزینه است. به همین خاطر نیز سابلیمینال ها در این بخش مانور می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید