تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت

چشم ما حتی تصاوری که دارای رنگ هایی فراتر از رنگ بفنش و یا پایین تر از رنگ قرمز هستند را دریافت می کند و در حافظه بلند مدت ذهن ناخودآگاه به طور کامل ثبت میکند! در حافظه بلند مدت دقیقا چه چیزهایی ثبت می شود؟ بله دقیقا. و اثر گذاری جملات زیر آستانه ای در سابلیمینال ها هم یک قانون است.

بار دیگر وارد مغازه ای شده که همین فرد را در حال خرید میبینید. پیام های سابلیمینال تصویری به این دلیل نتیجه می دهند که در حقیقت اطلاعات وارد شده از طریق چشم فقط مربوط به محدوده تمرکز شما روی یک شی یا فرد خاص نمی شود. همچنین برای کسانی که از سابلیمینال استفاده می کنند بفرستید. با این حال، نشریات متعددی توانستهاند برخی از تغییرات را در رفتار به وجود آورند، اما ما هنوز نمیدانیم که مغز چگونه تصاویر سابلیمینال را پردازش میکند. وقتی به اطرافتان توجه میکنید میبینید که افرادی در کسب و کار شما هستند که فارق از موقعیت مکانی ، شرایط اقتصادی ، سن ، فصل سال و … دارای درآمد و فروش بالایی هستند.

شما اصلا به این فرد توجه نمیکنید. و به همین ترتیب ادامه بدین. به تمرین ادامه بدین و بترکونین! پیشنهادی که معمولا میدم اینه که موقع خرید یه آلبوم، یه نمره به موقعیت خودتون تو اون حیطه بدین. این روش که در مقایسه با روشهای پرخطر برای رسیدن به زیبایی و شادابی پوست ممکن است زیان آفرین باشند حتی بی خطر و مقرون به صرفه نیز هست. این روش کاملا غیر اصولی و حتی اشتباه است. حتی اگر آن فکر را دیگر نتوانیم به یاد آوریم، اثراتش کم یا زیاد در زندگی ما تاثیر دارد.

درود بر شما دوست عزیز، اگه به این سادگی میشد زنگ چشم را تغییر داد یا قدر را افزایش داد، به نظر شما یک تحول بزرگ در عمل ژنتیک و پزشکی نبود و حداقل یک مقاله معتبر در دنیا چاپ نمیشد؟ دومین چیزی که باید درک کنیم این است که باور بر این است که ادراک ناخودآگاه، نتیجه یک تکنیک ارتباطی عمدی طراحی شده با هدف ایجاد یک پاسخ است تا مردم کارهایی را انجام دهند که معمولا انجام نمیدهند. بررسی دیگری که در این زمینه انجام شد، نشان داد که پردازش اطلاعات بدون آگاهی می تواند ذهن را آموزش دهد و این فرآیند می تواند در رفتار و تصمیم گیری ما تاثیر گذار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید