بصورت رایگان و انحصاری از ایمن داک

یکی از دانش آموختگان دوره های MBA PLUS اقای بابک بختیاری است که توانسته یکی از موفق ترین کسانی که در فرانچایز کردن رستوران ها و کافه ها در سطح کشور فعالیت کند. شما پس از گذراندن دوره MBA PLUS یاد می گیرید که چگونه یک رستوران موفق و پر درآمد داشته و بعد از مدتی بتوانید با ایجاد شعبه های نختلف به ثروتی عظیم دست پیدا کنید. اساتید دوره MBA ثروت آفرینان چه افرادی هستند؟

در پایان دستاوردهای دوره MBA برای من چه خواهد بود؟ شرکت در دوره MBA چه تاثیری بر کسب وکار من خواهد داشت؟ چه کارهایی انجام دهم که دوره MBA ثروت آفرینان برای من اثربخشتر باشد؟ بسته به ظرفیت و گنجایش هر دانشجو این دوره برای افراد مختلف زمان های متفاوتی را می طلبد.

مطالعه درسهای دوره ام بی ای ثروت آفرینان چقدر طول میکشد؟ من که در طول 8 سال زندگی در مالزی تلویزیون نخریدم و الان هم چند سالی است برگشته ام و ازدواج هم کرده ام، هنوز در خانه مان تلویزیون نداریم. از آن پس درمورد توانمندی پدیده ادراکزیرآستانهای، ادعاهای بسیاری شنیده شده که شاید شناختهشدهترین آنها در سال ۱۹۵۷ازسوی جیمز ویکاری یک فروشنده پژوهشگر مطرح گردیده است.

دومین روش بسیار قدرتمند در جهت کنترل قدرت کلام استفاده از عبارات تاکیدی مثبت است . یکی از دلایلی که باعث شده است انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد قدرت کلام و حرف زدن است. یکی از مشکلات اکثر دفاتر بیمه و کسانی که در این دفاتر مشغول به کار هستند عدم قدرت جذب مشتری، کم بودن میزان فروش، و ناتوانی در SCALE UP کردن و توسعه کسب و کارشان است.

یکی از صنایع پر درامد صنعت بیمه است. با معاینهی او متوجه شدن دارای رحم عفونی است . برای مثال میتوانید سرعت باز و بسته شدن مغازه را افزایش دهید. اما پولدار شدن هم مانند هرکاری نیازمند یکسری زیرساخت میباشد. اما گروهی دیگر موضع مثبت و معقول تری نسبت به سابلیمینال مسیج و کاربردهای آن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید