بزرگترین آرشیو فایل های سابلیمینال

من می توانم انتخاب دیگران را کنترل کنم. با کمک آن سیا می توانست ذهن امواج مغزی فرد را کنترل کند و بدون دخالت او بر وی اثر بگذارد. اما نکته مهم استفاده صحیح از ذهن و تاثیرات فوق العاده ی آن بر زندگی می باشد. این رنگ چشم زیبای طلایی اغلب با رنگ فندقی شناخته می شود و همچنین به عنوان چشمان گرگ می توان آن ها را حتی در تاریکی یا نور کم فوق العاده خوب دید.

و بیش از ۳۰۰۰۰ تغییر در هر فرآورده ژن ایجاد کند و در نتیجه کد ژن ها و ساختار دی ان ای تغییر پیدا کرده و فرد تغییرات جسمی و تغییرات ذهنی و روانی را تجربه خواهد کرد. هیجانزدگی در مواجهه با اولین تغییرات باعث میشود ناخوداگاه شما فکر کند به نتیجه نهایی رسیده و تغییر کافی است.

روند تغییرات با استفاده از فایل های سابلیمینال صوتی چگونه است؟ خیلی از آدمایی که سابلیمینال میخرن، میپرسن چطور از سابلیمینال استفاده کنیم که بهترین نتایج رو بگیریم؟ و از شما می خواهند در حین گوش دادن به سابلیمینال آب زیاد بخورید! گام دوم این است که سابلیمینال ها را به ترتیب گوش کنید.

این رنگ شگفت انگیز مشهور به رنگ کهربایی است. شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال بیوکنزی چشم کهربایی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. درود بر شما دوست عزیز، نمیدونم کجا گفتم حتما باید با هندزفری یا هدفون گوش کنید؟

درود بر شما دوست عزیز، باعث افتخاره که در خدمت شما و دوستانم در مرکز شما باشیم. درود بر شما دوست عزیز، اون نجواها هیچ کاری برای شما انجام نمی ده، تا حالا یک نفر نبوده که بتونه با این کار رنگ چشمش را تغییر بده. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید از سابلیمینال ثروت یا سابلیمنال زیبایی استفاده کنید، حتما این فایل ها را از سایتی معتبر تهیه کنید تا عوارض منفی و خطر برای ناهشیار شما نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید