بزرگترین آرشیو فایل های سابلیمینال

فایل های سابلیمینال مسیج، پیام ناخودآگاه یا زیرآستانهای، فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند. قوانین ضمیر ناخودآگاه وبرنامه ریزی آن برای برنده شدن در هر بازی باید قوانین آن را اجرا کرد. در مورد ضمیر ناخودآگاه هم همینطور است؛ اگر از قوانین آن اطاعت کنید همواره موفق خواهید بود. ویکاری همچنین تصریح کرد که اگر FCC این نوع تبلیغات را ممنوع کند، او تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آن انجام میدهد.

سابلیمینال مسیج ها چه نوع فایلی هستند؟ ترس از محرکهای سابلیمینال از اواخر دهه پنجاه فروکش کرد اما این ترس و وحشت ابتدایی، در عین حال کنجکاوی و علاقه زیادی به این نوع انتقال اطلاعات را ایجاد کرد. سلام آقای دکتر دوره های سابلیمینال موثر تر هستند یا دوره های خود هیبنوتیزم؟

همه چیز درمورد فایل های صوتی سابلیمینال مسیج! آیا می توانم همزمان در یک روز به چند سابلیمینال مسیج گوش دهم؟ در عرض یک ماه، ۶۶ درصد از افرادی که تحت تاثیر پیام های subliminal سابلیمینال مسیجقرار گرفته بودند، سیگار را ترک کردند. به واقع روشن است که پیام های subliminal سابلیمینال مسیج، به طور بالقوه این توانایی را دارند که ما را تحت تاثیر قرار دهند و جزئی از اعتقادات ما شوند. پیام های سابلیمینال این کار را با تلقینات مثبت و اثر گذار بر روی ضمیر ناخودآگاه انجام می دهند. دکتر لطفا بگین در کنار این که این سابلمینال رو گوش بدیم برای ترک خودارضایی چه کار هی دیگری انجام بدیم؟

… dr.saba@: شما که ظاهرا خودتان دکتر هستید، چرا فکر میکنید احتمال دارد این سابها کار کند؟ زمانی که برای اولین بار شروع به استفاده از سابلیمینال مسیج میکنید، پیشنهاد ما به شما این است که خودتان را به 2 تا 3 سابلیمینال محدود کنید تا با این فرایند تغییر آشنا شوید.

دستور العمل استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج به طور کامل در همین صفحه بیان شده است. درود بر شما دوست عزیز، متاسفانه درباره قانون جذب حرف های عامیانه و غیر علمی زیادی در اینترنت و فضای مجازی هست که باعث سردرگمی افراد میشه و حتی باعث ابتلا به وسواس های شدید در برخی از افراد شده. به قولی، این سیگنالها همانند بستههای محتوایی هستند که هر کدام مفهوم خاصی را به شما تلقین میکند. هنگامی که ذهن شما این بستهها را تحویل گرفته و بتواند محتوای آن را پردازش کند، ایجاد تغییرات شروع خواهد شد. این سئوال را من سالها قبل از خودم پرسیدم و جواب های زیادی برای آن پیدا کردم که با مطالعه این مقاله شما هم متوجه آنها خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید