با اقتباس از استاد عباس منش

بدن من در حال تغییر است! با این حال، این نظریه توسط گروه دیگری از مردم رد شده است. از جمله این موارد میتوان سابلیمینالهای دیداری و شنیداری را نام برد. تا آنجا که میدانیم، پیامهای ناخودآگاه دو حس را هدف قرار میدهند: دیداری و شنیداری. همچنین یکی از نمونههای معروف پیامهای مخفی در موسیقی را میتوان در Judas Priest یافت. هزینه این نوع تبلیغ در مقایسه با سایر انواع تبلیغات کمتر است و ادعا میشود که با استفاده از آن میتوان به میزان مخاطب دلخواه خود رسید. یکی از مزایای سفارش این نوع پرونده پیام صوتی این است که می توانید از صدای شخصی خود برای ایجاد پرونده استفاده کنید یا در صورت تمایل از صدای بلندگوهای دیگر در تولید پرونده شما استفاده می شود.

هر یک از آنها قیمت های مختلفی برای خدمات خود دارند و زمان تحویل پرونده ها در این سایت ها متفاوت است و همچنین روش های مختلف استفاده دارند. قابل استفاده است در این راستا می توانید عبارات و متن مورد نظر خود را مدلسازی کرده و متناسب با نیاز و خواسته خود ویرایش کرده و سپس جهت تولید در اختیار سازندگان قرار دهید.

استفاده از آخرین نرم افزارها و تکنولوژی برای تولید فایلها. با استفاده از پیام های پنهان ما و عبارت تاییدی و تاکیدی مثبت باور های جدید را جایگزین باور های قدیمی و از کارافتاده خود کنید. دوست دیگری هم چنین پیامی برای ما ارسال کرده و در رابطه با موسیقی سابلیمینال ثروت که خریداری کرده بود اظهار نگرانی می کرد.

در بند دوم: پیشاپیش، بابت انجام آن خواسته و برآورده شدن آن آرزو شکرگزاری میکنیم و در بند سوم: احساسی که بعد از رسیدن به آن آرزو در ما زنده میشود را مینویسیم. بله امکان پذیره. شما باید روی ارتعاشات خودتون کار کنید تا بتونید بهترین فرد رو به زندگی تون جذب کنید و واقعیت قانون جذب اینه که هم فرکانس ها به سمت هم جذب میشن. آیا تا بحال از خود پرسیدهاید که دلیل این اندازه تکرار و تأکید چیست؟

من این فیلم Subliminal را ایجاد کردم تا ناخودآگاه شما را با احساس گرما ، عشق و محبت برنامه ریزی کنم. تا بتوانید به راحتی مردان ثروتمند و جذاب را جذب خود کنید . افرادی که بیسواد یا کمسواد بوده و ثروتمند شدهاند. ولی بخش دیگری از مغز هست که هر گونه اطلاعاتی به آن برسد، مغز آن را بدون چون و چرا پذیرفته و جزء قواعد روزمره خود قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید