این مدت زمان زیادی است!

Booster هاست. در بخش های پایین تر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. هیپنوتیزم پنهان مغناطیس پول و ثروت، به شما کمک خواهد کرد که به سطح بالایی از ارتعاشات پول و انرژی فراوانی برسید. اما نکته مهم استفاده صحیح از ذهن و تاثیرات فوق العاده ی آن بر زندگی می باشد. سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد✅سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد✅ذهنتان را برای جذب پول نجومی برنامه ریزی کنید مهم نیست چقدر مقاومت ذهن شما عمیق است! به وسیله پیام های پنهان (سابلیمینال) ذهن شما از لحاظ ارتعاشی به حدی میرسد که میتوانید خواسته های خود را در زمینه های مختلف بدست آورید که در این آلبوم جذب پول و ثروت بطور خاص مد نظر است.

سابلیمینال جامع جذب ثروت سابلیمینال جامع جذب ثروت”اینجا صحبت از جذب ثروت است،نه کسب ثروت”هدف من در پارسی ساب ساختن فایل سابلیمینالی بود که گوش کردن به آن باعث جذب پول از راههای مختلف به زندگی فرد شود. 👈 سابلیمینال جذب ثروت ساده ترین و بهترین روش برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق اهداف و آرزوهای شماست!

پس باید الگوهای ذهنی مربوط به ثروت و فراوانی و موفقیت را در خودتان تقویت کنید. 11- برای نتیجه گیری چه مدت باید به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟ برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است.

آیا این روش توسط علم به اثبات رسیده است؟ بدون اینکه تلاش فیزیکی عجیب و غریبی برای رسیدن به این پول از سوی فرد صورت بگیرد. یکی از مباحثی که به آن خواهیم پرداخت سابلیمینال جذب پول غیر منتظره از نوع تصویری آن است. قانون جذب را بیاموزید و با سهولت زندگی خود را همان گونه که مایل هستید بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید