این مدت زمان زیادی است!

بعدها مشخص شد که این تحقیق ساختگی بود و مدتی بعد نیز محقق آن، جیمز ویکاری آن را تأیید کرد. 7. تمام مقاومتی که در من نسبت به دریافت رفاه وجود دارد، منحل خواهد شد. 8. رفاه به صورت مستمر اطراف من جریان مییابد. 18. پول مانند آبشار به سمت من جریان مییابد.

1. من هم اکنون مرفه هستم. 4. من شکرگزارم که اکنون پولدار، مرفه و خوشحال هستم. 8. هر روز یک روز مرفه است. من یک زندگی زیبا دارم. 5. من قدرت این را دارم که رفاه جذب کنم. 12. من به طُرُق منحصر به فردی پول و رفاه جذب میکنم. 13. من بدون ترس پول خرج میکنم. 8. من پول را جذب میکنم و پول نیز مرا جذب میکند. 5. پول بخش مهمی از زندگی من است و هرگز از من دور نمیشود. ادراک، بدون آگاهی از ادراک امکان پذیر است! دوم، شنیداری؛ بهصورت برگردان صدا (Reversing) که قبلاً ضبط شده و با بلندایی آرام تر از آستانه شنوایی بهصورت معکوس پخش میشود.

با سابلیمینال شوخ طبعی هوش برای همیشه زرنگ باشید. در سابلیمینال ها معمولا از عبارت های تاکیدی مثبت استفاده می شود.عبارات هدف دار و قوی که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی کردن ذهن برای ایجاد تغییرات دارد. 6. عبارات تاکیدی مثبت من برایم رفاه و کامیابی به همراه میآورند. 17. من حس خوبی نسبت به پول دارم و مستحق داشتن آن هستم.

چای یا قهوه بنوشید و فکر خود را تا مدتی از آن بردارید تا به حالت عادی برگردید. تا حالا اونها را دیدی؟ 11. من قدرت این را دارم که رفاه جذب کنم. 16. تمام موانع من که بر سر راه جذب پول قرار دارند، اکنون محو میشوند. 17. تمام چیزهایی که برای تولید رفاه نیاز دارم، هماکنون در دسترس من قرار دارد. 4. پول من بیشتر و بیشتر میشود.

18. ثروت من هر روزه بیشتر میشود. نکته 2: پس از اتمام دوره سابلیمینال ثروت برای اثر بخشی بیشتر می توانید کل دوره را ( از هفته اول تا 16 به ترتیب) چندین بار یا فقط هفته 8 به بعد را بارها گوش کنید. برای آشنایی با دوره آموزشی از سالیتود تا بهشت در بخش محصولات سایت اطلاعات آن را مطالعه کنید. 3. من برای کسب رفاه مشتاق هستم. 12. من تمام پول، زمان، استعداد و انرژی مورد نیاز برای دستیابی به خواستههایم را دارم. سلام آقای دکتر وقت بخیر ، بنده مشکل کوتاهی و لاغری آلت تناسلی را دارم ، میخواستم بدونم راهی برای درمانش هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید