امواج ذهنی یا سابلیمینال و نقدی بر تاثیر گذاری آن

ما در رابطه ما سابلیمینال صحبت کردیم و تاثیرات آن را روی ذهن بررسی کردیم. حتی وقتی کلمات و نکاتی را می شنوید که جدی نمی گیرید و ممکن است اصلاً مهم نباشد، فیلتر کنید و هنگام صحبت نکات منفی را به حداقل برسانید. پس از آن، برای مدت کوتاه دو ماه به رسانه ها بگردید و آنها را بشنوید و ببینید، و سپس متوجه انرژی منفی آنها خواهید شد، که چگونه بر زندگی شما تأثیر گذاشته اند. از طرف دیگر، لازم است علاوه بر شناخت ذهن آگاه و ناخودآگاه، چنین شخصی بر سایر ابعاد و زوایای وجودی انسان نیز در صورت لزوم تسلط داشته باشد.

و انواع پیامهای سابلیمینال را شرح میدهیم و نحوه اثرگذاری آن بر رفتار را مورد بررسی قرار خواهیم داد. سابلیمینال به معنی پنهان است و سابلیمینال مسیج به فارسی معنی پیامهای پنهان را دارد. 12- آیا فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟ برای گوش دادن به این فایل های صوتی پیام نهان به ناخودآگاه لازمه که یک سری نکات رو رعایت کنیم تا در کوتاه ترین زمان و با حداکثر کیفیت بتونیم اثرات مورد نظر رو مشاهده کنیم.

ایده های کسب درآمد و ثروت را با خود داشته باشید. سعی کنید تا آنجا که ممکن است از این روند لذت ببرید و مطمئن باشید که ضمیر ناخودآگاه شما این پیامها را دریافت میکند. هنگامی که کارهای سنگینی را انجام نمی دهید بهتر است از سابلیمینال استفاده کنید. شما باید فکر کنید و قطعات را مرتب کنید تا به همان شکلی که می خواهید اتفاق بیفتد.

این موارد شامل زیر مجموعه های دیداری و شنیداری است که پیش تر به آن اشاره کردیم. همانطور که می دانید این از زاویه هایی مورد بررسی قرار گرفته است که از نظر علم مدرن تأیید نشده و در حوزه علوم پنهانی طبقه بندی می شود. کی در آن کتبادعا نموده بود که برای اغوای مصرف کنندگان، گاهی از نمادها یا واژههای جنسی زیرآستانه استفاده میشود.

سابلیمینال مثبت اندیشی یا فایل های مختص جذب خواسته ها می تونه بهتون کمک کنه. • من همیشه در مورد شایستگی ها و ویژگی های مثبت خود به دیگران می گویم. افراد ثروتمند از دیگران خیلی متمایز نیستند. ۱۳. همیشه بدانید که هر شخصی می تواند ثروتمند شود. در نتیجه می توانیم بگوییم که خرید سابلیمینال از سایت های نامعتبر مثل یک هندوانه در بسته است که نمی توانید به این راحتی ها از کیفیت آن مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید