اشتهای من کاهش یافته است

یا میتواند ایدهای باشد که بهطور خاص به ذهن شما خطور کرده است چون شما با تغییر باورهایتان، چیزهایی را میبینید که دیگران نمیبینند. این ایده هم میتواند ایدهای باشد که افراد دیگری آن را انجام دادهاند، مانند زدن یک سایت برای فروش محصولات. مثلاً روی یک ایده پولساز کارکنیم و آن را توسعه دهیم.

مثلاً با واتساپ از چین خرید میکنند، بار آنها سوار کشتی میشود و در ایران پیاده میشود و به محل فروش برده میشود و آنها فقط مدیریت میکنند. آنقدر تکرار کنید تا بهطور ناخودآگاه باور شما این باشد که مثلاً پول درآوردن خیلی راحت است، یا شما لیاقت پولهای زیادی دارید و الیآخر.

هر چه بیشتر باورهای ثروت ساز را در خود تقویت کنید، ایدههایی به شما الهام میشود که راحتتر و سریعتر در مسیر جذب فوری ثروت حرکت کنید و پولهای بیشتری جذب کنید. هر چه این باورهای جدید در شما قویتر شوند، ایدههایی به ذهن شما میرسند که درگذشته هیچگاه آنها به ذهن شما هم خطور نمیکردند. بسته به شدت مشکل، ساختار ناهشیار هر فرد و پیچیدگی آن و نیز میزان مقاومت ناخودآگاهش، میزان تاثیرگذاری فایل سابلیمینال می تواند از صفر تا صد درصد تغییر کند. قرار نیست شما یه دوره بشنوید و بعد اون براتون معجزه انجام بده طبق صحبت کوین شما توی هر جیزی باید به ناخداگاهی و شایستگی برسید حتی توی فکر کردن .

پیامهای سابلیمینال یا پیامهای زیر آستانهای بیش از 50 سال مورد آزمایش و بررسی قرار گرفتهاند. تبلیغات سابلیمینال در تابستان سال ۱۹۵۷ میلادی در سالن سینمای نیوجرسی متولد شد. پسر جوانی که یک وبلاگ پربازدید دارد و روزانه چند صد هزار تا چند میلیون تومان از تبلیغات در وبلاگش به دست میآورد. مفهوم گسترده تر این مطالعه که درCurrent biology منتشر شد، اینه که تکنیک هایی مانند تبلیغات سابلیمینال، که الان توی انگلستان ممنوعه ولی توی آمریکا قانونیه، قطعا آثارشون رو در مغز افراد میذارن! تحقیقات گسترده ای در رابطه با اثرات زیستی و فیزیولوژیک مراقبه در بدن انجام گرفته است و مدارک روشنی وجود دارد که نشان می دهد، رابطه مشخصی بین مراقبه و پاسخ های فیزیولوژیک بدنی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید