اشتهای من کاهش یافته است

این برای برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه شما ضروری است. مطمئناً شما برای انجام بازی فوتبال یا تیراندازی، موتورسواری و… تمام تمرکز و هوشیاری خود را نیاز دارید. ناخودآگاه شما دوباره برنامهریزی می شود و در نتیجه واقعیتهای جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت. اگر توانایی تغییر افکار خود را دارید ، پس این توانایی را هم دارید که خود را در سطح عالی تغییر دهید و به طور چشمگیری کیفیت زندگی تان را بهبود ببخشید. اگر شما ثروتمند نیستید؛ درضمیرناخودآگاه شما به احتمال صد در صد مجموعه ای از باورها شکل گرفته که مانع ثروتمند شدن و جذب ثروت توسط شما می شود.

مثبت اندیشی حالتی از مغز است که درهای بیشتری از شانس را برای شما باز خواهد نمود. شما باید ذهن مثبت اندیشی را پرورش دهید و این در اکثر زمینهها مفید و به نفعتان خواهد بود. این فکر مثبت به هیچعنوان نباید نقاط منفی را شامل شود. بنابراین به شما توصیه اکید می شود که قبل از تهیه سابلیمینال، به اعتبار و تخصص فردی که این فایل ها را تهیه کرده است دقت کنید تا عوارض سابلیمینال را حذف کنید.

پکیج سابلیمینال دوپینگ جذب ثروت قرار است چه تغییری در شما به وجود بیاورد؟ و انچه در عرض ۱ تا ۴ هفته رخ داد آنها اثرات پیام های پنهان را در مقایسه با استفاده نکردن از پیام های پنهان را بررسی کردند، آنها چه کردند؟ این شناخت او را در شناخت بهتر مشکلات خود و حل آنها یاری می دهد و فرد بصیرت و بینش لازم را به دست می آورد. استفاده از سابلیمینال ثروت (که توسط فرد معتبری تهیه شده باشد) اولین گام برای دستیابی به اهداف و خواسته ها است.

به طور کلی یافته های پژوهشی نشان می دهد که تمرین منظم مراقبه، ظاهرا بر رشد روان شناختی فرد اثر مثبت دارد. با توجه به تغییرات فیزیولوژیک و روان شناختی ناشی از تمرینات مراقبه ، به عنوان یک وسیله درمان برای بیماران مبتلا به مشکلات روحی می توان از آن سود جست.

وی عضو انجمن روان پویشی , و انجمن هیپنوتراپی آمریکاست. بنابراین فایلهای صوتی سابلیمینال با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند. سابلیمینال ها شامل پیام هایی هستند که مستقیما به مغز منتقل می شوند؛ به گونه ای ذهن آگاه ما امکان درک پیام های آن را ندارد. ما نشان دادهایم که افراد میتوانند ارزش احساسی پیامهای ناخودآگاه را درک کنند و به طور قطع نشان دادیم که افراد، اغلب کلمات منفی را راحتتر متوجه میشوند. این فایل ها شامل پیغام های پنهانی هستند که فقط توسط ضمیرناخودآگاه شما قابل درک می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید