اشتهای من کاهش یافته است

با توجه به سلیقه خود، هر کدام از فایل ها را که تمایل دارید می توانید استفاده کنید چون محتوای سابلیمینال آنها کاملا شبیه هم هست. پیامهای سابلیمینال براساس محتوای پیامی که در برابر چشمانتان ظاهر میشود دارای اثرات منفی یا مثبت هستند. پس از هر کلمه، از شرکتکنندگان خواسته شد تا انتخاب کنند که آیا کلمه خنثی است یا احساسی (یعنی مثبت یا منفی). دستورات موجود در این فایل ها هشیاری را احاطه می کنند.از نظر شنوایی خودآگاه و عادی ما چیزی شبیه زمزمه ای آرام و کمی غیرقابل درک هستند، اما ناخودآگاه ما به راحتی آنها را درک می کند.

سابلیمینال پیام زیر آستانه حسی (زیر آستانه شنوایی) است و شما پیام های سابلیمینال را نمی شنوید و فقط صدای موسیقی را می شنوید. این دستگاه همیشه فعال است و می تواند میلیون ها پیام اطلاعات حسی را در هر ثانیه پردازش کند. حافظه بلند مدت مربوط به ذهن ناخودآگاه ما است و تمام اطلاعات دریافتی تا زمان مرگ برای همیشه در آن ثبت می شود. س: چه مدت زمانی می بینم که نتایج را ببینم یا متوجه شوم؟ روزانه بیش از یک بار هم می توانید فایل ها را گوش کنید. در مقابل، ناخودآگاه یک موتور ۲۴/۷ است. آیا میدانستید در تمام فعالیتهای مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

تبلیغاتِ مربوط به محرکهای زیرآستانهای به دو شکل به کار گرفته میشوند: یکم، دیداری؛ به این صورت که عکسهای موردنظر را در فریمهای فیلم پنهان میکنند. یک مقاله در مجله ی روانشناسی مشاوره ای به چاپ رسیده است که مربوط به تحقیق دکتر کنت پارکر، روانشناس کالج کوئینز نیویورک می باشد. بله. شما می توانید به بسیاری از سابلیمینال مسیج در یک دوره گوش دهید.

نکته 13: افرادی که سابقه قبلی ابتلا به بیماری های فوق داشته اند اما در حال حاضر درمان شده یا مشکل آنها توسط دارو تحت کنترل است می توانند از فایل های سابلیمینال استفاده کنند. به هر حال برای من که به هر طریق و بهانهای کلی پول واریز میشود!

طبیعتا نظر دیگران هم نسبت به او عوض می شود. پس در حین انجام کارهای روزمره خود هم می توانید از این فایل ها استفاده کنید. شما باید بتوانید توانایی های خود را برای آشکار کردن پول در زندگیتان باور کنید. استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید