اشتهای من کاهش یافته است

فرامین موجود در این فایل ها ضمیر خودآگاه را دور می زنند.آنها برای شنوایی خودآگاه و عادی ما چیزی شبیه به نجواهای آرام و کمی نامفهوم هستند اما ضمیر ناخودآگاه ما به راحتی آنها را درک می کند. در این بازی اندرویدی شما میتوانید به راحتی به کسب ثروت بپردازید. هرچه پول بیشتری در بیاورید، میتوانید به کسب درآمد خود کمک کنید.

محرکهای زیراستانهای را به دو شکل دیداری و شنیداری و حسی طبقهبندی میکنند. افرادی که در زندگی تلاش میکنند تا سریعتر از حد تصور به اهداف مالی خود دست پیدا کنند مخاطبان اصلی این کتاب هستند. در بازی بینهایت پولدارشو، مدیرانی وجود دارند که به رشد کسب و کار شما کمک میکنند.

به همین دلیل مجبور هستید در بازی پولدارشو، شاگرد و مدیرانی را استخدام کنید. در ادامه با ما و بازی بی نهایت پولدارشو همراه باشید تا راههای پولداری را به شما بیاموزیم. کسب ثروتهای میلیونی و در نهایت میلیاردی بصورت روزانه باعث میشود تا روحیه شما بسیار خوب و قوی شود. احساس خوب ما نشانه نزدیک بودنمان به انرژی منبع هست و در آن مدار سلامتی و خوشبختی و ثروت قرار دارد و پر از اتفاقات خوب هست.

در این بازی اندرویدی شما ابتدا وارد پاساژی میشوید. پول فراوان ، به لطف خدا وارد زندگیم شده است. برای رسیدن به مقام والای قناعت، باید از دنیای ثروت عبور کنید. این فایلها در بسیاری از موارد دارای کاربردی مثبت در جهت مقابله با اضطراب، استرس، افسردگی و انواع مشکلات خواب می باشد.

بدین وسیله قدرت بیشتری برای ایجاد رابطه عاطفی و چگونگی جذب عشق در انسان به وجود می آید. فقط کافیست تا پای خود را به پاساژ حشمت بگذاید، آنگاه او به شما کمک میکند تا کلی پول در بیاورید. در این بازی اندروید شما باید با بکار انداختن شم اقتصادی خود و انجام یکسری از کارها درآمد خود را چندین و چند برابر کنید. و به یاد داشته باشید اگر پیام های سابلیمینال به درستی تهیه شده باشد در طول زمان و استفاده مستمر (از چند هفته تا چند ماه) تاثیرات خود را نشان می دهد. بنابراین می توانید از طریق به کار بردن راه های مختلف، از سایت تان کسب درآمد کنید و پول زیاد در بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید